Skocz do zawartości

Kef r500 vs monitor audio silver 200


Marcin3105

Recommended Posts

Warto mimo wszystko pójść w kierunku używanego Denona 3500, który zagra lepiej niż nowy 2700. 

Zarówno Kef R500 jak i Monitor Audio Silver 200 to dobry wybór do tego amplitunera. Najlepiej posłuchać jednych i drugich i wybrać te, które bardziej Ci odpowiadają. Monitor Audio zapewnią Ci większą czystość oraz nieco twardszy bas. Kef R500 to potężniejsza podstawa basowa oraz bardziej nasycona średnica. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 16.04.2021 o 08:50, Q21 napisał:

Warto mimo wszystko pójść w kierunku używanego Denona 3500, który zagra lepiej niż nowy 2700. 

Zarówno Kef R500 jak i Monitor Audio Silver 200 to dobry wybór do tego amplitunera. Najlepiej posłuchać jednych i drugich i wybrać te, które bardziej Ci odpowiadają. Monitor Audio zapewnią Ci większą czystość oraz nieco twardszy bas. Kef R500 to potężniejsza podstawa basowa oraz bardziej nasycona średnica. 

A podpowiedz czy lepszy do MA będzie denon 3500 czy może yamaha 1070? 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do Monitor audio może się okazać Denon. Z tym że moim zdaniem Yamaha 1070 to lepszy wybór. Amplituner który gra zywiej, mocniej, bardziej rozdzielczo. Potężniej. Ale i jaśniej.

Nie wiem czyt ak chcesz przy Silver.

Denon delikatnie zdławi ich górę pasma.

Więc patrząc na oba bez pryzmatu kolumn - Yamaha

Przez pryzmat kolumn - chyba Denon ale to zalezy od Twoich preferencji.

Piotr

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, engajner napisał:

Roznica w cenie miedzy ma silver 200 a 300 nie jest duza. Natomiast w kwestii brzmienia... Radze Ci zastanow sie nad 300. 

Słuchałem 200 i 300. Oczywiście dźwięk w 300 lepszy, nawet kefy r500 lepiej jak dla mnie zagrały w porównaniu z MA 200. Wybrałem 200 ze względu na wymiary, są sporo mniejsze od 300 i od kef r 500 a na wymiarach zależało mi najbardziej, nie chciałem zagracić salonu. Miałem już w salonie focal chora 826, żona mnie wyśmiała ze nic widać  tylko głośniki.😉Doszliśmy do konsensusu, ze poszukam czegoś mniejszego. Do wyboru miałem MA 200, Bowersy CM8, system audio saxo 30 lub 40 oraz amphion helium 520 ale były poza moim budżetem 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Primare i15 Prisma napisał:

Hej,

Czy te MA silver 200 maja mocny i niski bas?

Cześć, powiem Ci, że jak dla mnie grają świetnie, może nie tak jak ma silver 300 ale ja tego basu nie potrzebuje bardzo dużo, nie mówię, że jest go mała ale docelowo będę kupował również subwoofer wiec on będzie robił robotę 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...