Skocz do zawartości

Wzmacniacz z odtwarzaczem sieciowym do 10 tys ?


Krzysztof Pacholski

Recommended Posts

WItam,

Pod Kolumny Physic Audio Virgo 2  przymierzam się do zakupu wzmacniacza stereo  ( po różnych rozważaniach, lekturach, odsłuchach - zdeycydowąłem ,że nie będę z amp KD wychodził pre amp na wzmacniacz tylko z wykorzystaniem Beresforda( nie ma utraty jakości ) rozdzielam zupełnie  w moim systemie audio: KD i stereo;uff:). 

Co do systemu stereo pod te Vigo 2  - budżet ok 10tys, zatem potrzebuję 

odpowiedni wzmacniacz( może być z wtórnego) + odtwarzacz sieciowy  albo   ( i tu poproszę znawców tematu o rady) wzmacniacz z funkcjami  sieciowymi  2 w1( na tidal bazuję) - ale model,który jakościowo spełni wymagania tych wyjątkowych kolumn  ( i moje:)

dzięki z góry za rekomendacje

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Amarok napisał:

Zaproponowanych przez felix1 wzmacniaczy ja bym wybrał Arcama, kwestia jak zagra z twymi kolumnami i na ile automatyczny korektor  w tym pomoże. 

Tak ,Arcam to fajny sprzęcik i dosyć mocny .Czy pisząc o automatycznym korektorze myślałeś o Dirac Live ?Jeśli tak to taki automatyczny to on nie jest ,ale rezultaty jego zastosowania dają bardzo dobre efekty .Z tym że aby je zastosować trzeba mieć o tym sporo pojęcia ,albo zamówić kogoś kto zrobi to profesjonalnie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,
Wszystko zależy tak na prawdę od Twoich preferencji brzmieniowych. Jeśli chciałbyś uzyskać cieplejsze brzmienie to polecam z urządzeń all in one zwrócić uwagę na dynamicznego Atoll’a SDA200 lub bardziej przestrzennego Quada Artera Solus Play. Z systemów dzielonych warto byłoby rozważyć wzmacniacz hybrydowy Vincent SV227mk, który zapewni soczyste brzmienie z mocnym dołem oraz łagodną górę. Do niego możesz wykorzystać odtwarzacz sieciowy taki jak Audiolab 6000n czy Marantz NA6006. 
Jeśli chciałbyś postawić na dynamiczne brzmienie to polecam zwrócić uwagę na Cambridge Audio CXA81 + CXN V2. Alternatywą może być Roksan K3 + CXN V2. 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 17.04.2021 o 23:40, Felix1 napisał:

W tym budżecie polecam Arcam SA30 lub Lyngdorf TDAI-1120. Oba to bardzo dobre all-in-one i dodatkowo mają świetną korekcję akustyki. 

Nic dodać nic ująć.

Zapraszam na odsłuch oraz po wyceny.

20 godzin temu, Amarok napisał:

Zaproponowanych przez felix1 wzmacniaczy ja bym wybrał Arcama, kwestia jak zagra z twymi kolumnami i na ile automatyczny korektor  w tym pomoże. 

Czemu akurat Arcam?

17 godzin temu, halik napisał:

Rozwaz jeszcze atolla sda in  200.U mnie wygrał bezpośrednie starcie z SA 30. Dość mocna maszynka

Gra mocniej od Arcama to prawda. Bardziej żywiołowo.

Mozesz od nas pożyczyć Lyngdorfa. Nie pomijaj go w wyborze.

Piotr

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

z mojego doświadczenia z kolumnami Audio Physic Atoll SDA 200 Signature wypada bardzo dobrze. Ma duży zapas mocy, dobrą dynamikę. To dobre połączenie. Biorąc pod uwagę obecne ceny na rynku to dobry wybór. Audio Physic bardzo fajnie gra również z Naimem, jednak w tej cenie Uniti Atom będzie moim zdaniem ciut za słaby do Virgo.

Pozdrawiam,

Michał

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...