Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
grzegorz8370

Subwoofer do stereo

Recommended Posts

Napisano (edytowany)

Witam. Jaki polecacie subwoofer do stereo w pałączeniu z Heco Music Style 1000 i Onkyo 8150? W cenie do 2000zł, nie musi byc nowy. Pomieszczenie to salon 20m2.

Edytowano przez grzegorz8370

2 godziny temu, grzegorz8370 napisał:

Onkyo 8150?

A nie lepiej to sprzedać i wymienić na jakiś konkretny wzmacniacz do w/w kolumn? Masz może od kogoś pożyczyć coś wydajniejszego tak na próbę i sprawdzić te kolumny?

12 minut temu, lysyrafal napisał:

A nie lepiej to sprzedać i wymienić na jakiś konkretny wzmacniacz do w/w kolumn?

Myślałem o tym, tylko wtedy problemem bedzie źródło. Nie chce drugiego klocka.

Cześć,
Myślę, że najlepszym rozwiązaniem w takim metrażu byłby SVS SB1000 lub SB1000 Pro. Jeśli chciałbyś aby bas był wyłącznie tłem, nie skupiającym na sobie uwagi to polecam rozważyć REL T7i. 

Zapraszam do kontaktu w sprawie wyceny. 

Zdecydowanie REL z serii T albo nowszej Ti

Poluj na te suby jako używane. Faktycznie pierwsze co bym zrobił to zmiana wzmacniacza. Ale skoro nie chcesz tego zrobić to poluj na uzywnego RELA

Piotr

4 godziny temu, S4Home napisał:

Faktycznie pierwsze co bym zrobił to zmiana wzmacniacza. Ale skoro nie chcesz tego zrobić to poluj na uzywnego RELA

A jakiś inny amplituner?

21 godzin temu, Q21 napisał:

Cześć,
Myślę, że najlepszym rozwiązaniem w takim metrażu byłby SVS SB1000 lub SB1000 Pro. Jeśli chciałbyś aby bas był wyłącznie tłem, nie skupiającym na sobie uwagi to polecam rozważyć REL T7i. 

Zapraszam do kontaktu w sprawie wyceny. 

Poczytałem o tych subach i mam pytanie laika, jakim zreszta jestem. Co moga dodac te suby, które maja  odpowiednio 24Hz i 30Hz do moich Heco, które maja 23Hz?

Na papierze który przyjmie wszystko to nic nie dodadzą :D
A Heco sprzedało produkt takim osobą właśnie jak Ty którzy myślą, że te kolumny schodzą do tych 23Hz :D
No dobra może i schodzą przy -15dB :D

A tak serio to na naklejce każda z firm może sobie napisać co jawnie im się podoba..
A jak koledzy z branży polecają to jak masz budżet i chcesz tego suba to szukaj..
Rel czy też Svs dobre buczki jeżeli ktoś preferuje rozwiązanie 2+1

2 godziny temu, grzegorz8370 napisał:

Poczytałem o tych subach i mam pytanie laika, jakim zreszta jestem. Co moga dodac te suby, które maja  odpowiednio 24Hz i 30Hz do moich Heco, które maja 23Hz?

Specyfikacja techniczna niestety nie gra i trzeba być tego świadomym. Niestety ciężko jest powiedzieć jak brzmi dany sprzęt patrząc wyłącznie na specyfikację, papier przyjmie wszystko. SVS to zdecydowanie większe zróżnicowanie basu oraz kontrola. Jest punktowy i nie pogubi się tak jak Heco. 

19 godzin temu, grzegorz8370 napisał:

A jakiś inny amplituner?

Yamaha RN 803 albo Arcam SR 250

To dane papierowe. Serio poluj na suby RELa. To wzmacniacze w klasie AB. Stworzone do stereo. Na tych subach nie stracisz.

Piotr

31 minut temu, S4Home napisał:

Yamaha RN 803 albo Arcam SR 250

To dane papierowe. Serio poluj na suby RELa. To wzmacniacze w klasie AB. Stworzone do stereo. Na tych subach nie stracisz.

Piotr

Posłuchaj Piotra ...ja posłuchałem i kupiłem REL-a i uwierz mi że był to strzał w przysłowiową dziesiątkę 👍 ...petarda 💪🤘