Skocz do zawartości

Subwoofer do stereo


grzegorz8370

Recommended Posts

21 godzin temu, Q21 napisał:

Cześć,
Myślę, że najlepszym rozwiązaniem w takim metrażu byłby SVS SB1000 lub SB1000 Pro. Jeśli chciałbyś aby bas był wyłącznie tłem, nie skupiającym na sobie uwagi to polecam rozważyć REL T7i. 

Zapraszam do kontaktu w sprawie wyceny. 

Poczytałem o tych subach i mam pytanie laika, jakim zreszta jestem. Co moga dodac te suby, które maja  odpowiednio 24Hz i 30Hz do moich Heco, które maja 23Hz?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na papierze który przyjmie wszystko to nic nie dodadzą :D
A Heco sprzedało produkt takim osobą właśnie jak Ty którzy myślą, że te kolumny schodzą do tych 23Hz :D
No dobra może i schodzą przy -15dB :D

A tak serio to na naklejce każda z firm może sobie napisać co jawnie im się podoba..
A jak koledzy z branży polecają to jak masz budżet i chcesz tego suba to szukaj..
Rel czy też Svs dobre buczki jeżeli ktoś preferuje rozwiązanie 2+1

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, grzegorz8370 napisał:

Poczytałem o tych subach i mam pytanie laika, jakim zreszta jestem. Co moga dodac te suby, które maja  odpowiednio 24Hz i 30Hz do moich Heco, które maja 23Hz?

Specyfikacja techniczna niestety nie gra i trzeba być tego świadomym. Niestety ciężko jest powiedzieć jak brzmi dany sprzęt patrząc wyłącznie na specyfikację, papier przyjmie wszystko. SVS to zdecydowanie większe zróżnicowanie basu oraz kontrola. Jest punktowy i nie pogubi się tak jak Heco. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, S4Home napisał:

Yamaha RN 803 albo Arcam SR 250

To dane papierowe. Serio poluj na suby RELa. To wzmacniacze w klasie AB. Stworzone do stereo. Na tych subach nie stracisz.

Piotr

 

Posłuchaj Piotra ...ja posłuchałem i kupiłem REL-a i uwierz mi że był to strzał w przysłowiową dziesiątkę 👍 ...petarda 💪🤘

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...