Skocz do zawartości

Zestaw NAD C316BEE V2 + Głośniki PSB Alpha P5


jnko

Recommended Posts

Co myślicie o zestawie wymienionym w tytule?

Wzmaczniacz i głośniki, szukam jakiegoś zestawu do 3000zł, na top hi-fi wymieniony kosztuje około 2,500zl, czy lepiej osobno kupic wzmacniacz i znalezc lepsze glosniki? Nie znam się za bardzo, chciałbym mieć sprzęt na lata bo trochę na to zbierałem, zważając na to że jestem biednym studencikiem hahaha, pozdrawiam!

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, jnko napisał:

Co myślicie o zestawie wymienionym w tytule?

Wzmaczniacz i głośniki, szukam jakiegoś zestawu do 3000zł, na top hi-fi wymieniony kosztuje około 2,500zl, czy lepiej osobno kupic wzmacniacz i znalezc lepsze glosniki? Nie znam się za bardzo, chciałbym mieć sprzęt na lata bo trochę na to zbierałem, zważając na to że jestem biednym studencikiem hahaha, pozdrawiam!

 

Witaj

Zestaw, który wybrałeś. Jest "szyty na miarę". Z budżetowych propozycji dość często proponujemy taką kombinację. Inwestycja w droższe głośniki niewiele zmieni. Proponuję Ci posłuchać tej konfiguracji oraz równie ciekawych monitorów marki Indiana Line Tesi 261 https://www.tophifi.pl/glosniki/glosniki-podstawkowe/indiana-line-tesi-261.html

Zapraszamy do kontaktu z naszymi salonami THF.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,
W takim metrażu NAD C316bee spokojnie sobie poradzi. Jest to muzykalny charakter brzmienia w związku z czym warto byłoby pójść w kierunku bardziej dynamicznego brzmienia. Tutaj rozwiązaniem mogą być polskie Pylon Audio Pearl Monitor, brytyjskie Q Acoustic 3010i czy Monitor Audio Bronze 50. 

Zapraszam do kontaktu w sprawie wyceny. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 @lysyrafal nie jest to napewno muzyka współczesna, dominują dźwięki z lat 80,70 i 60, ale tutaj gatunki są bardzo różnorodne od glam metalu, hard rocka, po pop, zdarzy się soul ale głównie rock, hard rock, pop-rock, soft-rock, głównie pochodne rocka no ale oczywiście znajdzie się miejsce na Jacksona czy George Michaela, może to ci coś pomoże i mi w sumie ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...