Skocz do zawartości

Recommended Posts

14 minut temu, MariuszZ napisał:

Mogę spróbować dokonać takiej analizy. Wystarczy jeden utwór w dwóch wersjach. 

Przygotuje stosowny materiał. 

PS brak dostępu do głównego PC przez brak tv cholernie utrudnia mi wszelkie operacje. Zastępczy laptop z pnoramicznym ekranem jest dobry .... ale tylko do oglądania filmów, zaś mój Tab S ma już swoje lata i mało pamięci co skutecznie spowalnia wszelką prace.

• 2 weeks later...
Dnia 20.06.2022 o 18:32, Amarok napisał:

Według mnie dla domowego hifi Apple Loseless jest całkowicie nie praktyczny dopóki nie będzie wspierane przez BlueOS, Lumin itp. 

A nie da się via Airplay? Większość nowych urządzeń obsługuje ten format a samo Airplay podaje „losseless”. To w uproszczeniu odpowiednik Chromecast.

Podałeś przykład na to, że AirPlay JEST bezstratny tylko nie z AppleMusic. Czyli z TIDALem nie ma problemu. Link odnosi się jednak do luźnej pogadanki anonimowych nicków. W pracy magisterskiej byś tego nie mógł użyć  więc to takie źródło nie-źródło;)

Jaasne, Apple jest taką dobrą firmą, że choć muzykę ze swojej platformy transportuje w AAC 256, to muzykę z innych serwisów już w lossless 😄 Ot, taki gest Apple w stronę konkurencji 😉
Czy Ty w ogóle rozumiesz różnice w architekturze pomiędzy Airplay, a protokołami typu Connect (Spotify Connect, Tidal Connect)?

Edytowano przez TomekN

7 minut temu, TomekN napisał:

Jaasne, Apple jest taką dobrą firmą, że choć muzykę ze swojej platformy transportuje w AAC 256, muzykę z innych to już w lossless 😄 Ot, taki gest Apple w stronę konkurencji 😉 Ale myśl sobie co tam chcesz, I don't care.

No sam taki link przesłałeś - zrozumiałeś ten tekst w ogóle? Wątpię. A co ja myślę - jeszcze nie zdradziłem. Zresztą you do not care…

Edytowano przez sonique

• 1 month later...