Skocz do zawartości

Kolumny pod Yamaha R-N602


Sebastian Różański

Recommended Posts

Cześć!

Jako audiofiliski laik zdecydowałem się spytać Was o pomoc w doborze kolumn pod Yamaha R-N602. Dostałem ten amplituner za pół darmo od znajomego gdyż wymieniał sprzęt na nowy. Poszperałem trochę w internecie, lecz mało było propozycji pokrywającymi się z moimi wyznacznikami, albo posty miały swoje lata, a rynek idzie do przodu. Zaczne od tego co potrzebuje, a potem powiem co udało mi się znaleźć.

Przechodząc do meritum potrzebuje kolumny:

  • kolumny podstawkowe
  • kolumny które można postawić ~10cm od ściany albo i mniej
  • pokój 20m2 (rozklad podrzuce w załączniku)
  • budżet ~2000zł
  • rodzaj muzyki jakiej słucham: tutaj zależy mi aby kolumny były ultra elastyczne. Mam na myśli to że będą one służyły do: muzyki(POP, RAP, ROCK, spokojne brzmienia też), filmów, podcastów czyli tak naprawde do wszystkiego
  • Im mniejsze i minimalistyczne tym lepiej, ale na to patrzmy na ostatnim miejscu ;)

hmm chyba to tyle z wymagań, wiem że jestem bardzo wymagający i pewnie niektóre wymagania kłócąca się z ideą audiofilską, ale może coś mi pomożecie.

Wczesniej udało mi się znaleźć polecane dwa modele(post z 2019) - magnat quantum 753 oraz dali zensor 3

Pozdrawiam serdecznie i życzę miłej niedzieli ! :)

pokoj.png

Edytowano przez Sebastian Różański
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Sebastian Różański napisał:
  • kolumny które można postawić ~10cm od ściany albo i mniej

A jaka ta półka jest głęboka bo niektóre monitory są naprawdę głębokie?

4 godziny temu, Sebastian Różański napisał:
  • Im mniejsze i minimalistyczne tym lepiej, ale na to patrzmy na ostatnim miejscu ;)

Myślę, że po takim wpisie wygląd ma jednak duże znaczenie dla Ciebie i nic w tym złego ponieważ oko też musi cieszyć.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,
Jesli chciałbyś postawić na monitory to pierwsze co przychodzi mi na myśl to wspomniane Polk Audio S20e, które zagrają dynamicznie z mocniejszym dołem oraz szczegółową górą. Alternatywą dla nich mogą być Pylon Audio Ruby Monitor ale w tym przypadku przekroczymy nieco zakładany budżet nawet uwzględniając rabaty. Jeśli chciałbyś uzyskać cieplejszy charakter brzmienia to polecam zwrócić uwagę na Indiana Line Tesi 261. 

Zapraszam do kontaktu w sprawie wyceny. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...