Skocz do zawartości

Soundbar prosze o poradę.


Raff44

Recommended Posts

Witam. Chcialbym prosic Was o poradę, chcę kupic soundbara samą listwe bez subwofera ze wzgledu na ograniczone mozliwosci miejsca, w granicach do 1500 zł. Co polecacie, zaznaczam ze zalezy mi na zadawalajacym dzwieku z tv i jezeli chodzi o muzykę.  Zdaje sobie sprawę ze za te pieniadze nie bedzie to niewiadomo jaka jakosć , ale na tym mi nie zalezy. Na rynku jest dosyc spory wybor, jednakze moze macie  jakies konkretne modele do polecenia z wlasnego doswiadczenia. Bede wdzieczny za opinie . 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jakaś mikro wieża pokroju Denon DM-41 lub Pianocraft nie wchodzi w grę? Ewentualnie bardzo minimalistyczny, kompaktowy wzmacniacz pokroju Topping mx3 lub smsl q5 pro w zestawie z małymi kolumnami podstawkowymi?

Soundbar i muzyka - to po prostu nie idzie w parze. Najtańszym soundbarem, który się do tego nadaje moim zdaniem jest Dali Katch One. Ale tutaj cena to już około ~2500zł jak dobrze poszukasz.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładam na 5:0 i jestem dokładnie tego samego zdania, co koledzy. Soundbar w takim budżecie, to głośniki z TV w zewnętrznej obudowie, a do muzyki to nie nadaje się nawet dla największych masochistów. Więc albo powyższe propozycje

4 godziny temu, lpomis napisał:

mikro wieża pokroju Denon DM-41 lub Pianocraft

 

4 godziny temu, lpomis napisał:

Topping mx3 lub smsl q5 pro w zestawie z małymi kolumnami podstawkowymi

albo

4 godziny temu, mkk napisał:

Jak otworzą knajpy weź tą kasę i tam wydaj :)

dużo lepiej spożytkowane pieniądze ;) 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,
Jeśli tylko byłaby taka możliwość to zwróć uwagę na mały zestaw stereo taki jak Topping MX3 + Pylon Pearl Monitor lub lub Q Acoustic 3020i. Zapewni Ci on zdecydowanie wyższą jakość dźwięku względem soundbara. 

Jeśli grajbelka jest jedyną opcją to zwróć uwagę na Polk Audio Magnifi Mini. 

Zapraszam do kontaktu w sprawie wyceny. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie kupuj soundbara, nie powielaj mojego błędu. Przerobiłem u siebie lg las655k i totalnie bez szału. Do pasji doprowadzał mnie jeszcze głośnik basowy, który tracił łączność bluetooth. Sporo czytałem, oglądałem, trochę słuchałem i zamówiłem w końcu audio pro a26. Zobaczę na żywo jak się u mnie sprawdzą względem soundbara, w razie czego w przypadku braku niskiego pasma dokupię suba. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...