Skocz do zawartości

Jaki Gramofon Do 700/800zł?


Recommended Posts

Cześć i czołem! 

Panowie/Panie, taka sprawa: Moja mama wymyśliła sobie, że chce gramofon w pokoju z kominkiem do klimatu, oczywiście będzie słuchać muzyki na nim. 
Teraz tak, co proponujecie? Proszę o jakieś przykłady, bo kompletnie się na tym nie znam.. Pieniądz jaki sobie wymyśliła na zakup to około 700/800zł. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, tomek4446 napisał:

Zacznijmy od początku , gramofon ok.  ,ale czy mamy go do czego podłączyć tj. wzmacniacz i kolumny.

Nicholery.. Uparła się, że najlepiej gdyby głośniki były wbudowane w gramofon, bo Ona chce tylko klimatycznie sobie muzyczki słuchać, nie głośno.. :P

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to mamy problem :) Są gramofony z wbudowanym przedwzmacniaczem ale to i tak nic nie daje , bo nie zmienia faktu , że nadal potrzebny jest wzmacniacz i kolumny. Są wynalazki typu bambino , z wbudowanymi głośnikami, ale z normalnym gramofonem nie wiele to ma wspólnego. Chociaż , z drugiej strony , muzyka zagra :) 

https://www.salonydenon.pl/gramofony/gramofon-premier-lp-z-wbudowanymi-glosnikami-stereo.html?gclid=Cj0KCQjwse-DBhC7ARIsAI8YcWLlw1CSb3H6J0bC7z8tUbUUgYa0DxMsc7RItslG8nRRxenjIYsE66AaAtUKEALw_wcB

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://allegro.pl/oferta/gramofon-czarny-z-glosnikami-winyl-frank-sinatra-8263562235  <--- Mamcia coś takiego wynalazła, stwierdziła, że chce na początek zobaczyć jak to zagra, czy jej się to spodoba, a potem ewentualnie sobie weźmie coś innego.. :D Z opinii widzę, że ludzie chwalą, że jak za te pieniądze to nie ma co narzekać.. 
Co Pan myśli? Pytam z czystej ciekawości już teraz, bo jestem pewny na 150%, że weźmie to COŚ z allegro

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...