Skocz do zawartości

Głośniki do kina domowego 5.1


jarimir

Recommended Posts

 Witam, poszukuje nowych glosnikow ktore w 80% będą wykorzystywane do kina domowego a reszta to muzyka. Trochę szczegolow: amplituner to Marantz sr5015,  subwoofer to Boston Acoustics asw650  . Pomieszczenie ma 32m2. Odległość od kanapy do tv to jakieś 3.8m , odległość między przednimi kolumnami to 2.9m, subwoofer jak widać jest obok prawej kolumny. Tylne głośniki są w odległości jakieś 3.5m miedzy soba. Fajnie by było jak by przednie kolumny miały bass reflex z przodu żeby można było dosunac je w miarę możliwości pod ścianę. Rozwazalem na początku zestaw heco aurora 5.0 na przodach 700 ale po krótkim odsłuchu jakoś mnie nie urzekły chociaż biorę je nadal pod uwagę. Myślałem nad zestawem focala chora z przodami 816  i kilka innych brałem pod uwagę ale chciał bym usłyszeć wasze propozycje do mojego amplituner-a ktore mogl bym wziąść na odsluchy. Budżet to ok 5-7tys na zestaw 5.0 

20210417_184330.jpg

Edytowano przez jarimir
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze sub nie powinien stać w takiej wnęce. Zwłaszcza że widać że masz na niego miejsce obok kolumny.

Gdzie słuchałeś aurora? Co w nich zabrakło?

Do Marantza jest to jednak możliwe tu szukał bym czegoś żywszego.

Jak Monitor audio Silver 200 albo QAcustic 3050i

Zapraszam na odsłuch oraz po wyceny.

Piotr

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...