Skocz do zawartości

Zestaw stereo do salonu 50m


Dawid Kotolińskowski

Recommended Posts

Witam, w temacie audio mam małe pojęcie, przychodze na forum do ludzi którzy się na tym znają, poszukuje jakiegoś zestawu stereo do salonu który ma 50m nie jestem zbyt wymagający, głównie chodzi mi aby można było podłączyć do tv i mało wiele to gralo. Chciałbym aby cena za taki zestaw oscylowała w granicach 3tys.zl, proszę was o pomoc gdyż już mam dosłownie mętlik w głowie od tych wszystkich firm, modeli. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ewentualnie jakbyś się zdecydował na kolumny używane w bardzo dobrym stanie to proszę jest oferta:

Wzmacniacz do tych kolumn np: Denon PMA-800NE i będzie ok. Cenę zawsze można negocjować ze sklepem i naprawdę warto. Poniżej link i tam zapytaj o wycenę:

https://kino-domowe.pl/denon-pma-800ne-czarny-p-2562.html?utm_source=ceneo&utm_medium=referral

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolumn głośnikowych używanych nie ma co się bać cały czas kupuję takie i problemów z nimi nie miałem, myślę też że wyjątkiem tutaj nie jestem w tej kwestii 😉 

Jest jeszcze jeden aspekt z reguły używki są co najmniej o klasę lepsze jak nowe w tym samym budżecie.

Edytowano przez Gość
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja akurat mam szczęście do używek. Ale nowym osobom, które chcą zacząć przygodę z audio, nie dziwię się, że czują obawę przed tym rynkiem. Kupując w salonie mamy 100% pewnosci, że dostaniemy towar nowy, sprawny i na gwarancji. Na portalach aukcyjnych bywa z tym różnie. Mi akurat na gwarancjach jakoś wybitnie nie zależy ale wiem, że dla wielu jest to atut.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielkość pomieszczenia, jest spora. Więc sugerowałbym użycie głośników podłogowych.

Sugeruję Ci posłuchać kombinacji składającej się z Yamaha RN402 i głośników Indiana Line Nota 550X

Sprzęt podłączysz pod TV, będą funkcje sieciowe, wifi, bluetooth i cała reszta dodatków:

https://www.tophifi.pl/stereo/zestawy-stereo/zestaw-stereo-yamaha-r-n402d-indiana-line-nota-550.html

Zapraszamy do kontaktu!

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no panowie.

Litości!

50m i RN 402 z mikrusami Nota 550X które później polecacie do 12-16 metrów.

Czy na prawdę u Was nie ma juz za grosz sumiennych porad? Byle tylko wyskoczyć z linku ze swoimi produktami. Nie mogę koło czegoś takiego przejść obojętnie.

Ja tu polecam sprzęt używany który spokojnie da sobie radę a tu. No ręce opadają.

Za 4K nie specjalnie dochodzi ci coś więcej.

Celował bym w uzywane F3 a może nowy wzmak?

Piotr

 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze to już nawet może byc i sprzęt używany, tylko że F3 jakoś wizualnie mi się nie podobają, wiem ze to ma grac, ale Magnat Supreme 2002 zdecydowanie lepiej mi się widzą. Obecnie mam soundnabr JBL za 2k ale chce zmienić na coś lepszego a lepsze to tylko stereo wydaje mi się. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...