Skocz do zawartości

Wybór nagłośnienia do salonu


Benyn

Recommended Posts

Poza zestawem Audio Pro A26, który jest naprawdę chwalony, co sądzicie o tej firmie i tych zestawach:

Voice Kraft VK 1004-2: https://allegro.pl/oferta/zestaw-stereo-500w-wzmacniacz-bluetooth-5k-pilot-7448648091

Kolumny Voice Kraft VK 1004-2 90 W: https://allegro.pl/oferta/zestaw-kolumn-bialych-z-bluetooth-usb-sd-fm-6072175921?bi_s=ads&bi_m=showitem%3Aactive&bi_c=OTIzODBkYTUtMWYxMi00OTEwLWIwNzAtMjkwNmQzMzJjNzIxAA&bi_t=ape&referrer=proxy&emission_unit_id=138e1571-94c9-438a-928a-f60d7be7e3c1

Kolumny Voice Kraft VK1004/S 180 W białe para: https://allegro.pl/oferta/kolumny-aktywne-bluetooth-pilot-super-bass-warto-7812492724?reco_id=40af209a-a342-11eb-aa15-bc97e12c9b30&sid=1b14f67fa36602937f1572a57e6df4124ef63b53ab9897d3b9ab8b1bd1d899d5

Może z początku przygody z nagłośnieniem, zamiast wydawać 2200zł, któryś z tych zestawów by spełnił swoją rolę za około tysiąc? Ewentualnie jak macie coś godnego polecenia jestem otwarty na kolejne propozycje :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, Benyn napisał:

Aaa rozumiem przesłanie, okej, to póki co zostają te Audio Pro 26 jako jedyny słuszny, najwyżej zagryzę zęby i dozbieram a że nie mam doświadczenia to mi ciężko z pojedynczych komponentów coś samemu wymyślać, stąd wzoruje się na gotowych przykładach czy zestawach

A co sądzicie o tym:

ELAC Debut 2.0 B6.2

Za parę takich to kwota 1600zł, a to 500zł mniej niż Audio Pro a też same pozytywy czytam o nich, duży przeskok jakości poza ceną, jest na jakości dzwięku między tymi głosnikami ? Ja przypominam mam pokój 16m2 w kwadracie jakby ktoś pytał z czym to się je

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętaj tylko, że Audio Pro są kolumnami aktywnymi (z własnym wzmacniaczem), Elac już nie, więc i tak musisz w ich przypadku wziąć pod uwagę zakup wzmacniacza, np. polecanego Ci już małego wariata SMSL Q5 PRO, czy konkurencyjnego Topping'a. Na temat różnic w brzmieniu się nie wypowiem. Top Hi-Fi mają obie konstrukcje w swojej ofercie, więc może oni coś powiedzą w tej kwestii

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Benyn napisał:

Może z początku przygody z nagłośnieniem, zamiast wydawać 2200zł, któryś z tych zestawów by spełnił swoją rolę za około tysiąc? Ewentualnie jak macie coś godnego polecenia jestem otwarty na kolejne propozycje :)

A ja bym na twoim miejscu spróbował bym słuchać jakiegokolwiek sprzętu audio. Nawet u znajomych coś podobno mają? Wypożycz do domu choćby podstawowy zestaw możesz oddać jak nie podejdzie, złapiesz grunt pod nogami.

Edytowano przez Gość
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...