Skocz do zawartości

Dobór zestawu stereo


Andrzej Iżak

Recommended Posts

Witam,
Szukam zestawu stereo elektronika plus kolumny. Muzyka raczej różna rock, metal, elektronika, pop, czasem hip hop. Zależy mi na tym żeby sprzęt obsługiwał Spotify i miał łączność bezprzewodową. Zestaw będzie używany do muzyki jak i nagłośnienia do TV ( tv ma łączność przez bluetooth, HDMI earc, digital audio out). Budżet 4,5tys. Wstępnie po lekturze padło na Yamaha R-N602 kolumny to jeszcze sorawa dyskusyjna, nie wiem czego szukać do takiego pomieszczenia.IMG_20210420_214121.png.5fc08de17e746d33d5f5d04bc2020296.png

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie miałem okazji na odsłuch. Po wcześniejszej lekturze brałem pod uwagę kolumny podłogowe np. pylon audio Pearl 25, później gdzieś doczytałem że to może być już za dużo na mój metraż więc brałem pod uwagę kef q350, elac debut 2.0 b6.2, heco aurora 300. Trochę się pogubiłem już co może być dobre do tego pomieszczenia, ze względu na wygląd wolałbym podłogowe ale jeśli podstawowe zagrają lepiej to wybór będzie oczywisty. Za bardzo nie wiem czego oczekiwać, nigdy nie miałem dobrego sprzętu audio.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej nie bałbym się, że będą za duże. Jeśli jest miejsce na postawienie kolumny i delikatne odsunięcie jej od ściany (ok 20 cm) to spokojnie myślmy o podłogówkach. Wiadomo, że nie ma też co szaleć i wstawiać Magnatów transpulsów 1500 😆 Wymienione Q Acoustic 3050i, Aurory 700 od Heco to dobre propozycje. Można jeszcze spojrzeć na tańsze Pylony Pearl np.: 25, z małych podłogówek są jeszcze Indiana Line Nota x550 lub Dali Oberon 5.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...