Skocz do zawartości

Wycena zestawów


Zonik

Recommended Posts

Poproszę o wycenę tyć zestawów 

Do wszystkich kolumn będzie yamaha r n602 do tego klipshe RP 260f bądź r600f 

Polk audio s50e bądź 55e

Bądź heco Aurora 700 

Pytanie o wycenę i pytanie czy to będzie najlepszy wzmak do tych kolumn, mam przeznaczone 4500 zł 

Ma to być stereo z możliwością rozbudowy na 2.1 proszę odpisać na mojego maila z góry dziękuję. 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Zonik napisał:

Poproszę o wycenę tyć zestawów 

Do wszystkich kolumn będzie yamaha r n602 do tego klipshe RP 260f bądź r600f 

Polk audio s50e bądź 55e

Bądź heco Aurora 700 

Pytanie o wycenę i pytanie czy to będzie najlepszy wzmak do tych kolumn, mam przeznaczone 4500 zł 

Ma to być stereo z możliwością rozbudowy na 2.1 proszę odpisać na mojego maila z góry dziękuję. 

 

Hej s4home ma racje a o ceny zadzwoń do Top-audio Bielsko biała i Audiosfera Szczecin mi tam zrobili najlepsze ceny 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, S4Home napisał:

Nie powinieneś wybierać zestawu po cenie.

Masz amplituner RN 602 z 5 parami kolumn o różnym brzmieniu. Później dopytujesz jeszcze czy to dobry wybór.

Jak chcesz to mogę ci przygotować wycenę dla amplitunera i dwóch kolumn. ale moim zdaniem nie tędy droga. Wyceniasz zamiast odsłuchać.

Piotr

A więc tak interesuje mnie sprzęt który będzie dobry przede wszystkim do muzyki, ale jeśli będą chciał sobie obejrzeć film wieczorem to maja mi zadrzeć falki przy małej głośności. Oprócz kolumn będę chciał dokupić też suba dlatego myślałem nad głośnikami klipsch i subem110sw

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli kino to Klipsch ok, ale do dłuższego słuchania muzyki z Yamahą może być dość ostro w górze. Zdecydowanie postaraj się umówić na odsłuchy bo te 3 pary kolumn grają kompletnie inaczej. Polk zagra największym basem, Heco stosunkowo naturalnie w porównaniu do reszty. Jeśli chciałbyś wycenić to napisz prywatną wiadomość, postaramy się zrobić najlepsze możliwe ceny.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, Zonik napisał:

Poproszę o wycenę tyć zestawów 

Do wszystkich kolumn będzie yamaha r n602 do tego klipshe RP 260f bądź r600f 

Polk audio s50e bądź 55e

Bądź heco Aurora 700 

Pytanie o wycenę i pytanie czy to będzie najlepszy wzmak do tych kolumn, mam przeznaczone 4500 zł 

Ma to być stereo z możliwością rozbudowy na 2.1 proszę odpisać na mojego maila z góry dziękuję. 

 

Witaj

W pierwszej kolejności, zapraszamy Cię na prezentację do naszych salonów Tophifi. Wybór zestawu "po cenie" to nie jest rozsądny pomysł - chyba, że jesteś ignorantem (w co wątpię, bo zwróciłeś się o pomoc na forum) i zwracasz uwagę tylko na kwotę :)

Do amplitunera RN602 proponuję posłuchać Ci głośników:

-Indiana Tesi 561 - https://www.tophifi.pl/glosniki/glosniki-podlogowe/indiana-line-tesi-1056.html

lub

-PSB T20 - https://www.tophifi.pl/glosniki/glosniki-podlogowe/psb-alpha-t20.html

 

Zapraszamy Cię do kontaktu!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, Zonik napisał:

będą chciał sobie obejrzeć film wieczorem to maja mi zadrzeć falki przy małej głośności.

Tego raczej nie uzyskasz an amplitunerze stereo. Ale plusem jest to że ma sporą opcję korekcji więc dało by się to może ustawić.

Ale na pewno tego nie sprawdzisz na odsłuchu. Do takiego testu tylko własne pomieszczenie.

Na pewno odsłuchaj później Aurora 700 i te Polki S55

Piotr

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...