Skocz do zawartości

Wieża multi - vinyl, kasety, cd, jaką kupić?


Jakub Urbański

Recommended Posts

Witam chce sprezentowac swojemu tacie sprzet odtwarzajacy vinyle, cd i kasety

czy pojawil sie jakis legitny sprzet ktory odtwarza vinyle, cd i kasety za dobra cene?

podam czego szukam

- vinyle, cd, kasety, usb, bluetooth

- glosniki nie musza byc mocne, tak na prawde to w ogole moze ich nie byc, podlacze swoje i fajnie by bylo jakby sprzet mial z tylu wejscie na subwoofer ale jezeli nie bedzie mial to tez nic sie nie stanie, glosniki podlaczyc moge swoje ktore juz posiadam z sbwooferem albo bez

- cena do tysiaca zlotych, obecnie przebywam w uk takze moze to byc kupione i tutaj, ale w sumie lepiej jakby mozna bylo w PL kupic zeby tata nie mial problemow z reklamacjami

bylbym bardzo wdzieczny za pomoc

pozdrawiam

a dodam jeszcze na co patrzylem:

https://www.hifi-tower.co.uk/HiFi-TV/Radios/Bluetooth-Radios/388-BT-HiFi-CD-Stereo-System-Turntable-Cassette-Bluetooth-USB-SD.html?gclid=CjwKCAjw6qqDBhB-EiwACBs6x8LunXZmg7kPFpBpykFtrJ65SDWUByTIm74kPCHfmE6YRC_GW1P99BoCIGwQAvD_BwE

https://www.amazon.co.uk/DIGITNOW-Bluetooth-Cassette-Encoding-Remote-Standalone-Black-2/dp/B072C5L4CR/ref=pd_vtp_2?pd_rd_w=wuV7e&pf_rd_p=75613b4d-6e08-4583-9b7e-f6e766dc0b40&pf_rd_r=8M0HQ7B850DA1Q1FY7EZ&pd_rd_r=7a5e262a-3485-49c6-a4cf-68838ed838d1&pd_rd_wg=72UFy&pd_rd_i=B072C5L4CR&psc=1

tylko to czytajac opinie to boje sie ze po chwili sie rozleci

to:

https://www.electricshop.com/teac-mc-d800-3-speed-bluetooth-turntable-system-with-speakers-cherry

wyglada najlegitniej, ale nie ma znowu opcji odtwarzania kaset a tata ma ich bardzo duzo

i do jednej z tych opcji myslalem zeby dorzucic takie na przyklad glosniki:

https://www.amazon.com/dp/B00GP56OYA/ref=as_li_ss_tl?ie=UTF8&linkCode=sl1&tag=consordini0d-20&linkId=636011cb39091b9a3ab9c3fe0504bd4d&language=en_US

ale glosniki to mniejsza sprawa, najbardziej wazne jest zeby ten odtwarzacz byl dobry

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W języku mówionym słowo legit oznacza, że coś jest prawdziwe, autentyczne, albo rzadziej używane określenie, które zastępuje słowo cool i oznacza, że coś jest na prawdę spoko, fajne. Odnosi się do wielu rzeczy - klipów wideo, obrazków, ubrań, itp 😉

Edytowano przez Gość
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 25.04.2021 o 08:39, pajtON napisał:

Z kasetami może być problem z dostępnością. Chociaż w Japonii jeszcze ich słuchają (ze względu na analogowy zapis oczywiście).

w jakim sensie? mi nie chodzi o kupowanie kaset, tylko zeby mozna bylo kasety odtwarzac bo tata ma ich duzo

czyli mowicie ze ten sprzet sie szybko rozleci? nie ma zadnych dobrych hybryd ktore odtwarzaja wszystkie formaty?

a jesli juz to ktory z tych co podlinkowalem bylby najlepszy? znacie te firmy?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak już masz kasety to OK. Ja bym nie szedł w sprzęt "wszystko w jednym" tylko kupił oddzielne klocki (jednej firmy lub różnych firm). Używane rzeczy są zwykle bajecznie tanie.

Kolega ma rację, sam złóż sobie sprzęt. Ja coś takiego sobie złożyłem zimą, miałem ochotę jeszcze na gramofon, ale po dłuższych poszukiwaniach się na razie poddałem. Za to co widać na obrazku zapłaciłem 1100 zł, oczywiście oprócz dacab764d56c9272bf25a2fd91a5b4a9256e.jpg&key=66382e91f6afc05f207babc105c7ab56bb9b60ac08a8434d90c9dfee1d01b367

 

 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Xd od syna sie nauczyłem ale nie do końca wiem kiedy można tego użyć, bo sytuacje w których to słyszałem były bardzo różne 

Więc jak sobie przypomnę to używam a jak źle użyje no to trudno, będę sie tłumaczył wiekiem🤣

Dnia 26.04.2021 o 10:33, Jakub Urbański napisał:

a jesli juz to ktory z tych co podlinkowalem bylby najlepszy? znacie te firmy?

odpuść sobie te wynalazki 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 26.04.2021 o 14:28, marino166 napisał:

Kolega ma rację, sam złóż sobie sprzęt. Ja coś takiego sobie złożyłem zimą, miałem ochotę jeszcze na gramofon, ale po dłuższych poszukiwaniach się na razie poddałem. Za to co widać na obrazku zapłaciłem 1100 zł, oczywiście oprócz dacab764d56c9272bf25a2fd91a5b4a9256e.jpg&key=66382e91f6afc05f207babc105c7ab56bb9b60ac08a8434d90c9dfee1d01b367

 

 

 

moglbys podac modele tego sprzetu? I gdzie tego szukac?

I jaki bys gramofon do tego polecil?

Edytowano przez Jakub Urbański
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moglbys podac modele tego sprzetu? I gdzie tego szukac?

I jaki bys gramofon do tego polecil?

Wzmacniacz Yamaha AX - 570

Deck Yamaha KX - 480

Odtwarzacz CDX - 493

Gramofon to temat rzeka, ja chciałbym kupić Technics SL-Q300 to stare sprzęty, ale żeby dobrze kupić trzeba przygotować ok 1k. Ja na razie zrezygnowałem, bo w gramofon można wtopić sporo kasy a ja nie czuję się zbyt mocno w tym temacie. Na razie zainwestowałem w lepszy CD i płyty cd. Ale do gramofonu na pewno kiedyś wrócę, może trafi się coś ciekawego. A ten zestaw Yamahy jest bardzo fajny i mocny, jestem z niego bardzo zadowolony. Elementy kupiłem na allegro i olx

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...