Skocz do zawartości

Monitory studyjne do 1500/2000zł


Daniel Wolny

Recommended Posts

Dzień dobry, amatorsko tworze muzyke w fl studio, głownie rap/trap.
Mam słuchawki akg240 studio, podłączone bezpośrednio pod laptopa.
Czy w tej cenie 1500zł max kupie jakieś głośniki odsłuchowe i ewentualnie karte jakąs dzwiekową używaną lub jakiś wzmacniacz do tego.
Chodzi o to, żeby karta dzwiekowa do laptopa była również dobra do głośników jak i słuchawek.
Nie muszą być głośne to jest pokój 15m2 i monitory będa ustawione na przeciwko na szafce(akurat na wysokości głowy).
Polecano mi altusy i wzmacniacz, ale to są podłogowe kolumny i myślę, że średnio się sprawdzi do odsłuchu.
Głównie będą używane do odsłuchu w FL studio i chciałbym, żeby się w tym sprawdziły  jednocześnie w normalnym słuchaniu muzyki.
Z tego co tam gdzieś wyczytałem to karta dzwiękowa jako pre wzmacniacz i do tych glośników jeszcze jakiś wzmacniacz przydałby sie, czy jest to nie potrzebne?
Proszę o konkretne odpowiedzi , jeżeli już był taki temat to niestety nie znalazłem odpowiedzi.
Dziękuje za wszelkie propozycje i pozdrawiam.
coś takiego miałem na oku https://supersound.pl/66787-krk-rp5-rokit-classic?gclid=Cj0KCQjw4ImEBhDFARIsAGOTMj9dCR1Vr25A9bWVsWNM32rtrdhADFZ5EZnGgVK5ScctGDVS-HvUWS8aAkGlEALw_wcB
ale kupić to i co dalej i czy wogóle warto

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...