Skocz do zawartości

Heko 700 vs 1000 - różnice


Tomasz H.

Recommended Posts

Wertując forum znalazłem dużo wzmianek i dobrych opinii o Heko 700 . Zastanawia mnie fakt dlaczego tak mało popularna w dyskusjach jest wersja 1000 ?

Widzę oczywiście min. różnicę w wielkości przetworników niskotonowych . Ale chodzi mi o to czy różnica w graniu jest na tyle mała, że czyni bardziej popularną odczuwalnie tańszą 700-kę ??

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może dlatego, że Heco Aurora 700 wystarcza na dobre 30-50 m.kw (choć u mnie grała na 60-70 m.kw :) i nie było źle), a rzadko kto ma większy metraż.

Heco Aurora 1000 to sporo mocniejsze kolumny, na większy metraż i pod mocniejszy piecyk. Jeśli masz nieduże pomieszczenie to zamiast w Autory 1000, poszedłbym w wyższe modele, np. Celan. Czyli mniejsze kolumny, ale z wyższej serii.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz rozumiem . No wygląda ta 1000ka na niezłego potwora . Ja mam coś koło 30 m max więc 700 wystarczy wg tego co mówicie. 

Na tą chwilę po głowie mi chodzi oprócz Heko jeszcze MA Bronze 6 i Magnat Signature 507 . Fajnie by było ich gdzieś posłuchać. I z ciekawości coś z innej strony czyli Paradigma SE 6000 F albo Audiosymptom i8 Black choć ten ostatni wydaje mi się te ż za duży 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,
W pomieszczeniach około 30m2 można zacząć interesować się modelem Aurora 1000. Jeśli lubisz mocniejszy dół już od niższych poziomów głośności to większy model może być lepszym wyborem. AUrora 700 w pomieszczeniach nawet większych niż 30m2 również się odnajdują ale zaczyna gasnąć bas. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...