Skocz do zawartości

Wzmacniacz Yamaha A-S500 Impedancja ?


Marcin Bieńka

Recommended Posts

2 minuty temu, Kubad napisał:

Połączyłeś źle bo dwa kable głośnikowe jako lewe dla sekcji a i b jeśli dobrze widzę ze zdjęcia. 

Dokładnie jest tak jak mówisz.

właśnie dla mnie też to jest bez sensu ale tylko wtedy słychać dwie kolumny na raz w trybie A+B, ale jeśli podłączę to w jednym rzędzie tak jak powinno być to L +/-  i   P+/-  to tylko gra jedna kolumna, druga nie w trybie A czy B nie ma różnicy, gra tylko jedna. Wzmacniacz sprawdzałem jest ok, myślisz, że to mogą być kable RCA ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podłączyłem kable od kolumn do wzmacniacza prawidłowo i dałem tryb A. Następnie zrobiłem tak jak mówisz kable rca podmieniłem wejściami raz czerwony do białego i potem na odwrót, zawsze grała tylko jedna kolumna albo prawa albo lewa. Czyli wychodzi chyba na to, że to wina kabla RCA ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jeszcze mam pytanie bo mianowicie mam zamiar kupić kable bananki i moje pytanie brzmi lepiej wybrać 2,5mm czy 4mm pod te i pod przyszłe lepsze głośniki

10 minut temu, Kubad napisał:

Jeden z kabli RCA jest uszkodzony więc jak masz jakiś to zamień jak nie zostaje Ci kupno kolejnego. Tyle dobrze że nie jest to jakiś duży koszt ;)

Tak myślałem, dzięki 😄

Edytowano przez Marcin Bieńka
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...