Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam wszystkich,

nie wiem czy to jest problem czy to jest normalne. Kupiłem nowe głośniki powyższe do PC. Póki co oczekuję na skrzynkę i przetestowałem je przez bluetooth.

Chodzi o to, że jeśli puszcze coś np ze spotify, zastopuję to słyszę szum z górnej części w obu głośnikach, nawet jeśli coś gra z głośników to jeśli przyłożę ucho to też ten szum występuje. Czy to jest normalne?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Arscon napisał:

Chodzi o to, że jeśli puszcze coś np ze spotify, zastopuję to słyszę szum z górnej części w obu głośnikach, nawet jeśli coś gra z głośników to jeśli przyłożę ucho to też ten szum występuje. Czy to jest normalne?

Jak głośny jest ten szum i z jakiej odległości go słyszysz? Szumi tylko jak coś puścisz i zastopujesz czy zawsze po włączeniu głośników?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, Arscon napisał:

Czym więcej % głośności mam ustawione z pilota tym bardziej słyszę szum gdy coś nie gra.

Jeśli coś włączę np muzykę ze spotify to przykładając ucho słyszę również szum jednocześnie z piosenką

To jest dokładnie przy połączeniu przez bluetooth głośniki-telefon.

No tak być nie powinno. Każde głośniki szumią (trochę jak muszla), jedne bardziej, inne mniej, ale co do zasady nie powinno być to słyszalne bez przystawiania ucha do głośnika. Normalny szum jest jednak niezależny od poziomu głośności.

Przetestuj BT tych głośników z innym sprzętem (bo, ja rozumiem, inne tryby działają OK).

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...