Skocz do zawartości

Absolute beginners stereo w strefie dziennej 32 m2


Asia

Recommended Posts

1 minutę temu, Arekszcz napisał:

Przestań się czepiec my o listwach nie o interpunkcji jak nie zrozumiałeś tekstu to powstawiać sobie

patrz :

2.9. Publikowanie wpisów naruszających zasady poprawnej polszczyzny, niezrozumiałych i niedbałych.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak w imię pluralizmu (bo zaczynam się o @Asia trochę niepokoić). Sporo osób uważa, że inwestowanie pieniędzy w drogie listwy i kable zasilające, interkonekty czy kable głośnikowe nie ma kompletnie sensu. Wydaje się, że entuzjazm dla tych gadgetów maleje wprost proporcjonalnie do posiadanej wiedzy technicznej. To tyle i już więcej się nie udzielam.

Edytowano przez Kraft
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Fafniak napisał:

patrz :

2.9. Publikowanie wpisów naruszających zasady poprawnej polszczyzny, niezrozumiałych i niedbałych.

Wszedłeś po to żeby się mądrzyć ? Nie rozumiem Twoich intencji 

uznam ze taka Twoja natura wejść popalić glupa nie w temacie i tyle 

4 minuty temu, Kraft napisał:

Tak w imię pluralizmu (bo zaczynam się o Asię trochę niepokoić). Sporo osób uważa, że inwestowanie pieniędzy w drogie listwy i kable zasilające, interkonekty czy kable głośnikowe nie ma kompletnie sensu. Wydaje się, że entuzjazm dla tych gadgetów maleje wprost proporcjonalnie do posiadanej wiedzy technicznej. To tyle i już więcej się nie udzielam.

No nie do końca u mnie zamiana kabli z qed / kimber na Equinox przyniosła sporo zmian głównie po stronie górnych częstotliwości . Takich słyszalnych co do listew nie wiem nie miałem sadze ze masz racje ale... nie sprawdzę nie potwierdzę 

Edytowano przez Arekszcz
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Asia napisał:

Temat akcesoriów, z tajemniczego powodu, wywołuje wyładowania elektryczne ;).

Kto chce usłyszeć to usłyszy, a kto nie to nie usłyszy. Najgorzej jak jedni drugich chcą za wszelką cenę przekonać do swoich racji....wtedy są wyładowania elektryczne 🙂

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, Asia napisał:

Szkoda, mi właśnie chodziło o wyładowania elektryczne, ale nie tego rodzaju.

Najprostsze zasady pisowni.

Warto zadbać o czytelność wpisów.

To, że ktoś interpretuje to jako "atak na słyszących zmiany", to jest to już jego problem

 

@Asia wypożycz i posłuchaj. Tak po prostu.

A przed piorunem ratuje tylko wypięcie sprzętu z gniazda.

Edytowano przez Fafniak
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Fafniak napisał:

Najprostsze zasady pisowni.

Warto zadbać o czytelność wpisów.

 

 

 

Tu w pełni się zgadzam. Żeby nie wywoływać"piorunów", dużo zależy od formy zwrócenia komuś uwagi ale jak ktoś jest przewrażliwiony na swoim punkcie, to żadna forma nie pomoże. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Asia napisał:

Ale abstrahując od wpływu (bądź jego braku) na dźwięk - co z zabezpieczeniem na wypadek burzy? No przecież nie UPS.

Ubezpieczenie 

Przed chwilą, Amarok napisał:

Tu w pełni się zgadzam. Żeby nie wywoływać"piorunów", dużo zależy od formy zwrócenia komuś uwagi ale jak ktoś jest przewrażliwiony na swoim punkcie, to żadna forma nie pomoże. 

Zgadzam się jezeli tekst jest przez brak interpunkcji nieczytelny to oczywiście . Przed ale tez przecinek ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą, Asia napisał:

Ubezpieczenie jest, ale...

Ale niestety piorun to piorun . Natomiast osobiście znam jeden przypadek gdzie piorun strzelił w antenę i spalił wszystko . Szanse ze strzeli u Was są jak wygrana w totolotka chyba ze mieszkacie na uboczu bez żadnych wysokich drzew  i np macie antenę na wysokim stalowym maszcie

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja sobie pozostanę przy moim Powerstrip, na szaleństwa czas przyjdzie (albo i nie).

Wczoraj wieczorem słuchaliśmy na nowo K3 z F502 i brzmiało to naprawdę dobrze - płyty koncertowe (Męskie Granie), Bury the Hatchet Cranberries, a na koniec Legendary Henry Mancini. I naprawdę niczego nam nie brakowało.  Dźwięk pełen, taki czy ja wiem, dociążony. Co ważne - puściliśmy ciut głośniej i to był strzał w 10.

Roksan to dla mnie taki solidny diesel.

Cambridge cxa 81 benzyna 2.0

A Lyngdorf turbodoładowany.

Pogonią mnie zaraz z forum audio, ale porównuję z tym co znam ;).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • MariuszZ locked this topic
  • RoRo unlocked this topic
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...