Skocz do zawartości

Absolute beginners stereo w strefie dziennej 32 m2


Asia

Recommended Posts

@Sanwing - co prawda nie skorzystałem z propozycji ale kilka razy proponowałeś mi interkonekty oraz kable głośnikowe. Jako jedyny.

Tu nawet nie chodzi o mojego pecha z kurierami, ale o zwyczajną uczciwośc. Znasz mnie od lat i wiesz że wysyłam do testowania bez zbytnich ceregieli. Jedyne czego wymagam to informacja o stanie przesyłki po dotarciu

Edytowano przez Rega
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Rega napisał:

Myśle, ze w końcu jednak wróci. Mam dane i adres. Dziwi mnie jednak nonszalancja z jaką ktoś podchodzi do nieswojego sprzętu, ktory wybłagał do odsłuchu, a kiedy już go otrzymał,  brak podstawowego poczucia uczciwości.

Znam go? 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Asia jest tak mało kobiet interesujących się audio że musimy dbać o Ciebie ;). 

Rega Tobie to i AMT bym wysłał jakbyś tylko chciał 😉. Jak coś to wal śmiało. Tylko w drogę powrotną podjadę żebyś kurierem nie wysyłał (żarcik :)).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, audiowit napisał:

Też bardzo chętnie pożyczam sprzęt. Ale wiadomo kolegom.

Potwierdzam, Witek nie jeden piękny sprzęt pożyczył bez żadnych zobowiązań oczywiście prócz opinii szczerej ;).

Fafniak Tobie też jakbyś chciał jakiś kabel posłuchać to wal śmiało. :D

Kraftowi nie proponuje nawet bo on ma wolne terminy na odsłuch pewnie gdzieś w zimę ;).

Edytowano przez Gość
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Fafniak napisał:

hłe hłe hłe...  kable to se możesz ;) samwieszco :D🤪

Teraz to mi sie nie chce nic słuchać, tylko muzykę 

 

Heheheheh wiem dlatego zaproponowałem najlepiej zasilający 😆

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O właśnie, i tym sposobem przypomniałam sobie, że muszę kabel zasilający kupić. Również.

A z informacji dotyczących sprzętu to pan Michał z Na temat audio proponował jeszcze inną hybrydę - Synthesis Roma 37D, ale po namyśle zrezygnowałam choć wygląda bardzo ciekawie.

Edytowano przez Asia
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakbym miał brać hybrydę to alba UR SR1 albo coś z Phatosa Classic Mk 2 lub 3, albo wyższe modele. Piękne maszyny.

unnamed.jpg

P5234309.JPG

pathos-logos-mk-ii-opis-lekki.jpg

Edytowano przez Gość
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, Fafniak napisał:

kurierzy to ZUO

Wczoraj odesłałam Unisona. Do Warszawy. Sprawdzam teraz bo nie dostałam powiadomienia o dostarczeniu. Przesyłka dziś wylądowała w Tarnobrzegu.

5 minut temu, Sanwing napisał:

albo wyższe modele.

Ta myśl mi trochę nie daje spokoju. Że zawsze można lepiej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłaś pewnie literówkę 😁  

2 godziny temu, renoxd napisał:

jeśli chodzi o właśnie muzykę elektroniczną? Czy lampa się nie gubi? Nie wyobrażam sobie lampy do np. muzyki "trance"

Wczoraj w ramach powrotu do przeszłości, wrzuciłem na warsztat np. Chemical Brothers i Prodigy. Nie odniosłem wrażenia, żeby cokolwiek się pogubiło. A - co z resztą już wspominałem w swoim temacie - stare i znane numery odkrywam po prostu na nowo

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Asia A gdzie w tym wszystkim meritum? Znam kilku takich którym podobne myślenie zatruło życie. Gdzie przyjemność ze słuchania muzyki? Nie pozwól aby te poszukiwania przerodziły sie w nieustanną pogoń i brak przyjemności ze słuchania muzyki na rzecz słuchania wyłącznie sprzętu. Pozdrawiam.

Tez nie uważam aby lampa nie dawała sobie rady z muzyką elektroniczną. Jedna lampy mniej, inne wiecej, ale ogólnie jest ok.

Edytowano przez Rega
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heheh ja jako osoba słuchająca bardzo dużo muzyki elektronicznej potwierdzam że praktycznie każda lampa daje radę, zależnie czego szukamy, bo jak dla mnie w muzyce elektronicznej jakieś chore ilości basu nie są najważniejsze (choć tu 300b pokazuje super zejście), a lampa 2a3 czy el84 spokojnie goni rytm w tej muzyce, natomiast detale smaczki w takich utworach to bajka. ;).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Asia napisał:

Ale chłopaki, jak tak kochacie te sprzęty to dlaczego się ich pozbywacie=sprzedajecie?

Bo się nudzą z czasem, bo jest wrażenie że coś gra lepiej... Bo chodzi o nowe wrażenie? Choć przyznam że od marca nic nowego nie kupiłem, bo jakoś mi się nie chce/nie widzę takiej potrzeby. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja sobie na anegdotę pozwolę. Choć historia prawdziwa.

Znajomy męża, zapalony rowerzysta, złapał koronawirusa. Ciężko przechodził więc mówi do żony: wiesz, jakby coś, to nie sprzedawaj tego sprzętu za tyle ile ci mówiłem, że kosztuje. Na szczęście wrócił do zdrowia 🙂.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • MariuszZ locked this topic
  • RoRo unlocked this topic
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...