Skocz do zawartości

Absolute beginners stereo w strefie dziennej 32 m2


Asia

Recommended Posts

Radzę nie kombinować.

Tak jak pisze Tomek jest dobrze.

W mare możliwości sugeruje używać wszędzie kabli Coaxial (oczywiście nie tych na 20pln)

Toslink jest dobry, gdy trzeba przesłać sygnał na 5 i więcej metrów, przy krótkich połączeniach Coax jest lepszy.

Edytowano przez Bogusław Kożyczkowski
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Asia napisał:

Edit. Zakręciłam się - MF mam podłączony poprzez DDRC do Haiku interkonektami na jednym wejściu, a na drugim też poprzez RCA bezpośrednio do innego wejścia Brighta. A Sonos jest przez coax podłączony do MF.

MF do DDRC jakim kablem jest połączony?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, tomek4446 napisał:

mogę sprawdzić taką kombinację u siebie na Pioneerze N 70A , bo tam mam też wyjścia i wejścia cyfrowe.

Zaraz , niczego nie muszę sprawdzać. Przecież tak mam :) Dysk mam do Pionka po USB  , a z Pionka po coaxial / wyjście / do 22 D. I działa.

 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Asia napisał:

Zakręciłam się - MF mam podłączony poprzez DDRC do Haiku interkonektami na jednym wejściu, a na drugim też poprzez RCA bezpośrednio do innego wejścia Brighta. A Sonos jest przez coax podłączony do MF.

nic nie kumam , ale powoli. :) 

MF wyjście optyczne ----- wejście optyczne DDRC 24

Sonos wyjście coaxial --------- wejście coaxial MF

DDRC-24 wyjście RCA ------ wejście RCA Haiku.

MF wyjście analogowe RCA -------- wejście analogowe RCA Haiku / nie działa DL , pomija DDRC 24/

dobrze to zrozumiałem ?

 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Asia napisał:

Idealnie to rozpisałeś!

Bo jestem genialny ? :) 

A teraz mnie znienawidzisz :) tak sobie pomyślałem , że wszystkie te podłączenia uprościłby zewnętrzny DAC :) 

oczywiście w przypadku 22 D

Edytowano przez tomek4446
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Bogusław Kożyczkowski napisał:

Dziś mogę tylko zaproponować NAD 1050D

to jednak go nie sprzedałeś ? Widzę , że też jesteś chomik jak ja :) 

A ja się wychylałem z Prodygi Cube , a tu taki fajny DAC :) 

5 minut temu, Asia napisał:

Żegnaj wzmacniaczu lampowy.

Dlaczego ? Mam 22D i lampy , nawet się polubiły :) 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Asia napisał:

Ile można korzystać z cudzej własności? Choć na razie idzie mi z tym świetnie

od razu mówię , ze telewizora nie pożyczam , ot tak na wszelki wypadek :) 

A serio to tak powinno działać Forum. Nie mówię , by odłączać system z gniazdka i wysyłać w Polskę , ale sporo osób ma elementy elektroniki które nie są w użytkowaniu. Są też sytuacje kontrowersyjne jak z DL , zadziała lub nie. Kwota jaką trzeba wyłożyć by się przekonać mała nie jest , a jak mam akurat możliwość , czemu nie. Kontrowersyjne są kable , zawsze można jak akurat mamy wolne wysłać na testy . Do dzisiaj jestem wdzięczny Romanowi / @Rega / za JBL -e czy Grześkowi / @Audio Autonomy / za wkładkę MC Hana. Po to Tu jesteśmy by sobie jakoś radzić w trudnych czasach i z nie łatwym hobby.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

52 minuty temu, tomek4446 napisał:

Po to Tu jesteśmy by sobie jakoś radzić w trudnych czasach i z nie łatwym hobby.

życzył bym sobie więcej takich znajomych i szkoda, że nie mieszkamy trochę bliżej siebie.

PS Moje sieciówki już w Gdańsku u Adasia, testuje na Accu E380

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...