Skocz do zawartości

Absolute beginners stereo w strefie dziennej 32 m2


Asia

Recommended Posts

Asia, kiedyś na AS był temat o jakiś lewych wtyczkach z Chrl. Ani to miedź, ani to rod, zwykły gownolit na dodatek tak zrobiony ze zwykle wtyki z ciasto lepiej spełnia swoje funkcje. Nie wierze nic w opisy 99,99997 w kablu i tak zapewne trafisz na amelinium tylko pomiedziowane

Edytowano przez marcinmarcin
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Asia napisał:

Taki mam właśnie obawy, dziwnie czuję się nabijana w butelkę. Jak przychodnia do kwestii kabli.

Piszesz w kontekście kabla z Chin czy w kontekście takiego opisu: "szersza scena i wysunięta do przodu ,wyższa zakres średnicy i lepiej kontrolowane niskie rejestry"? 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Fafniak napisał:

Pomijając chore wyobrażenia o relacjach małżeńskich, to naprawdę kupno kabli zasilających  nie jest warte takich rozważań 

Nie wiem co relacje małżeńskie mają do kabli zasilających. Fafniaku, zabawki mają zasilanie bateryjne. Nie musisz ryzykować porażenia małżonki. I radzę nie oszczędzać na bezpieczeństwie. Rozumiem sknerstwo w audio, no ale w ... relacjach małżeńskich?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, Asia napisał:

Na pewno napiszę co to kupiłam. Wypadałoby pójść za ciosem i kupić listwę 😉.

http://www.lestar.pl/pl/produkty/listwy_zasilajacofiltrujace/listwy_zasilajaco_filtrujace/listwy_przeciwprzepieciowe_emirfi_3l/lf530wa_5_3l_ga_kcz_30m,p1260275264

Solidna listwa z filtrem EMI/RFI

Tania, bo producent nie wpadł na pomysł by nazwać ją audiofilską. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 5.07.2021 o 14:38, Asia napisał:

 ATC SCM40, Dynaudio Contour 30, Focal Kanta no 2, Spendor (jakiś) za klasyczny wygląd, Sonus Faber Sonetto, PMC twenty 5.24/26, intrygujące YB audio.

Czy lista ma sens? 

Oczywiście że ma sens. A jak już ich posłuchasz, to będziesz mogła z ręką na sercu kupić te Tannoye które Ci polecałem :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Była o tym lata temu dyskusja na sąsiednim forum.

Kable zasilające z chin. Oczywiscie nie właściwe jest aby "nabijać" logotyp producenta który nie ma z tym produktem nic wspólnego. Takich produktów jest sporo.

Gdyż jest to ewidentnie kradzież logo.

Ale! To produkty na prawdę dobrej klasy. Ich cena jest niska. A jakośc wysoka. Gdyby te produkty nie posiadały żadnego logo lub inne 'wymyslone' było by po prostu bardziej ok.

Piotr

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, Kubakk napisał:

Jakie kable kupiłeś ,że się dałeś nabić w butelkę ?

A w innym temacie zwracasz uwagę że karmimy trolla.

 

Co do listwy. Zdziwiony jestem ze tak mało jest produktów "poziomych" gdzie kable wychodzą z tyłu urządzenia. Taga 2000 i chyba power roots i xindak ale ten jest już koszmarnie drogi

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...