Skocz do zawartości

Absolute beginners stereo w strefie dziennej 32 m2


Asia

Recommended Posts

1 godzinę temu, Fafniak napisał:

A w innym temacie zwracasz uwagę że karmimy trolla.

tutaj nie ma trolla , jedynie zawiedziony konsument / audiofil / meloman - a jam ciekaw jakież to okablowanie mogło się nie sprawdzić

Przed chwilą, pirlo81 napisał:

Głośnikowe Chord Clearway i sluchawkowe od audiofanatyka ( jack - >mXLR.)

Dziwne bo prawie każdy jest zadowolony z tych chordów

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, pirlo81 napisał:

Niewłaściwe* jest nabijanie klientów w butelkę sprzedając za gruuube pieniądze kable o magicznych właściwościach zmiany brzmienia, gdy oczywiste jest dla każdego , kto ma elemetarną wiedzę, że taka zmiana nie ma prawa być słyszalna. 

*eufemizm 

Tylko że to jest legalne.

Producent robiący kable zasilające za 25 000 dolarów nikogo nie oszukuje. Chcesz? Kupujesz. nie? To nie kupujesz.

Ja bym w zyciu takiego kabla nie kupił.

Natomiast kradzież logo to zupełnie coś innego. Jak mowie te produkty sa bardzo dobrej klasy.

Ale myślę że jesli pojawiła by się tutaj na forum druga osoba o nicku pirlo81 też było by Ci przykro.

 

23 godziny temu, Asia napisał:

Ale właściwe jest zrobienie podróby i sprzedawanie taniej? A nie można zrobić własnego produktu? A może zaprojektowanie go kosztuje?

własnie w tym rzecz że to nawet nie sa produkty. Bo częśc z producentów, ktorych logo widnieje na tych kablach, nigdy takiego produktu nie miała. Więc to jest och produkt. A kradzież jest tylko loga.

Piotr

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, Asia napisał:

Kabel dotarł, wygląda zacnie. Na razie leży żeby osiągnąć temperaturę pokojową, zmarzł w paczkomacie na kość.

Wzmacniacz pokraśniał z zadowolenia na sam widok 😁.

Też mam nowe kabelki, ale nie zasilające. Wczoraj jeden przyszedł a dziś już w paczkomacie czekają następne do odbioru. 😀

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, pirlo81 napisał:

Jesli producent uczciwie opisze swój kabel to nikogo nie oszukuje. Jeśli natomiast w opisie nada temu kablowi magiczne właściwości poprawy czegokolwiek w ostatecznym brzmieniu myzyki wydobywającej się z głośników to już nie jest to tak jednoznaczne. 

Producenci tego typu produktów starają się raczej unikać deklarowania, jak ich produkt ma wpływać na dźwięk. Myślę, że boją się pozwów sądowych (popularnych w krajach anglosaskich) lub choćby zwrotów towarów niezgodnych z umową. Wolą w opisach stosować cytaty z recenzji branżowych. Wtedy nie ma ryzyka. Recenzent opisuje przecież jedynie swoje wrażenia. Ich nie da się podważyć czy zweryfikować w sądzie. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, nowy78 napisał:

A czy nie było w paczce przypadkiem także głośnikowych?

Oczywiście, są, ale nie wiedziałam czy to nie jest informacja niejawna 😁

Niestety żeby je wpiąć muszę zrobić przemeblowanie, a jeśli są pilnie potrzebne to mogę jutro odesłać do Ciebie.

1 godzinę temu, tomek4446 napisał:

jest jakaś akcja charytatywna

Ekhem, jak to szło : często przyczyną jest brak lecytyny?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Amarok napisał:

Też mam nowe kabelki, ale nie zasilające. Wczoraj jeden przyszedł a dziś już w paczkomacie czekają następne do odbioru. 😀

Ty nadal z cichociemnych. Masz już wzmacniacza i kolumny, że kable kupujesz?

Jutro dotrze zasilacz liniowy do miniDSP, którym wreszcie podłączę dac NADa.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Fafniak napisał:

Czytałem całość i żenujący jest ten facio

Raczej bezstronny, moim zdaniem rzecz jasna.

Generalnie, problemem większości manufaktur - nie tylko polskich - jest powtarzalność.

A manipulowanie nazwami i uznanymi nazwiskami, to jest oszustwo jednak.

I tyle.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...