Skocz do zawartości

Absolute beginners stereo w strefie dziennej 32 m2


Asia

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

To teraz będzie wertowanie ofert na sterujące 6ns7 i 6f8g na przejściówce (kolega z BB ma fajne adaptery , kupowałem od niego na ebayu). Natomiast warto 1-2msc posłuchać na tym co jest by mieć pkt odniesienia

Ciekawe jak odbiór SET 2A3 względem haiku ;) 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybieram się do pana. Adaptery już mam  i będzie druga para 😉. Ale nie będę się spieszyć ze zmianą.

Jestem zaskoczona dynamiką tego wzmacniacza. Wczoraj trochę słuchaliśmy, ale brakło czasu. A dziś włączyłam żywsze rytmy, niekoniecznie klimaty jazzowe.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą, MariuszZ napisał:

Z ciekawości zapytam jak to cudo gra z Ariami? To dość trudne kolumny dla lampiaka SET ze względu na impedancję.

Też jestem ciekaw , natomiast u mnie Vke focali SET300B wyrównał i jest tak uwielbiana przez wszystkich SYNERGIA :D  

1 minutę temu, Asia napisał:

Wybieram się do pana. Adaptery już mam  i będzie druga para 😉. Ale nie będę się spieszyć ze zmianą.

A które 6f8g masz na oku ? tung-sole ponoć są kameralne , ja mam Sylvki (klimat brzmieniowy lat 1940s)

  • Lubię to 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, MariuszZ napisał:

jak to cudo gra z Ariami

Nienajgorzej, bardzo dynamicznie, wokale do przodu. Na razie podłączone na 8 ohm, mogę przełączyć na 4 ohm. Na razie sobie słucham.

1 minutę temu, Kubakk napisał:

które 6f8g masz na oku

Muszę dokupić drugą RCA bo przyszła w formie sproszkowanej,

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedzmy, że to był mój prezent urodzinowy 😉.

1 godzinę temu, Wojtekb1 napisał:

Witam

też posiadam take cacko i Arie 926

Pozdrawiam

Nie kusi żeby poszukać nowych kolum o wyższej skuteczności?

Edytowano przez Asia
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...