Skocz do zawartości

Absolute beginners stereo w strefie dziennej 32 m2


Asia

Recommended Posts

Za wcześnie na wrażenia z różnicy między lampami sterującymi - dziś słuchałam głównie z kuchni 😉(tak, tak, bywam w niej). 

Jednak potwierdzam tylko, że ten wzmacniacz naprawdę potrafi grać dynamicznie.

2 godziny temu, adamnl napisał:

Leonard Cohen, Magda Umer itp zapewne

To nie są moje najbardziej ulubione klimaty, ale faktem jest, że wzmacniacz uwypukla wokale. Od takich utworów zaczęłam, ale potem sięgnęłam po coś szybszego i jest nieźle. Bas wprawdzie mało dociążony, ale za to szybki i zwinny. Przy jakichś mocniejszych gatunkach to nie zagra, ale takie to nie nasza domena.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Haiku zostaje. Lampowy nie jest uniwersalny, nie wszystko zagra tak jak lubię, choć na razie jestem pod wrażeniem bo daje więcej niż sądziłam.

Dziękuję wszystkim za życzenia. W przyszłym roku już nie obchodzę, wystarczy tego liczenia 😉.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Asia napisał:

Haiku zostaje. Lampowy nie jest uniwersalny, nie wszystko zagra tak jak lubię, choć na razie jestem pod wrażeniem bo daje więcej niż sądziłam.

Jak ustawisz źródłem i lampami odpowiednio to brzmienie będzie wystarczające dla większości :)

U mnie to co nie gra na lampie nie gra też na tranzystorze , zazwyczaj kawałki okrojone z zakresu poniżej 100Hz , wtedy trzeba subwooferem się poratować który podbije tam 20-30dB chociaż i to nie zawsze pomoże :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Kubakk napisał:

Haiku zostaje. Lampowy nie jest uniwersalny, nie wszystko zagra tak jak lubię, choć na razie jestem pod wrażeniem bo daje więcej niż sądziłam.

Hej Asiu po pierwsze dzięki wielki za pokierowanie na haiku ( na innym temacie tez dziękowałem - niech wiedza ze jesteś;) ) miałem w domu bright mk5 selene el34 i 6550 i tak jak mowisz bright super , el 34 mało uniwersalny ale dźwięk bajka, 6550 to mój wybraniec dźwięk mega moc mega . Polecam ja będę już go we wtorek gościł na stałe . I jeszcze jedno nie jeden raz słyszałem ze lampa nie do 4 om itp uwierzcie lub testujcie selene 6550 ogarnia temat ponad oczekiwania

  • Lubię to 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...