Skocz do zawartości

Absolute beginners stereo w strefie dziennej 32 m2


Asia

Recommended Posts

27 minut temu, Arekszcz napisał:

Swojego dźwięku szuka się całe życie a jak się znajdzie to czas się żegnać ;) tak mowia

To już rozumiem, dlaczego sprzedajesz cały swój sprzęt. Trochę mnie to przyznam zdziwiło, po tym jak pisałeś, że gra genialnie. Ale sprawa się wyjaśniła.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Kraft napisał:

To już rozumiem, dlaczego sprzedajesz cały swój sprzęt. Trochę mnie to przyznam zdziwiło, po tym jak pisałeś, że gra genialnie. Ale sprawa się wyjaśniła.

A gdzie pisał że sprzedaje?Bo nic takiego nie rzuciło mi się w oczy.Też był bym zdziwiony po tych achach i ochach.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą, Dedal75 napisał:

Ok przyjmijmy że ma problem z czytaniem.

Najwyraźniej Ty z poczuciem humoru  eh. Pzdr

 

30 minut temu, Dedal75 napisał:

za system marzeń HAHA

To raczej brzmi jak wyśmianie . Poza tym jest dowcipnie :)

4 minuty temu, Markcox napisał:

Też byłem trochę zaskoczony taką decyzją.

To fakt jednak chciałbym pójść troszkę wyżej ... 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie rozmyślam, że celem jest żeby po prostu osiągnąć dobre połączenie i cieszyć się tym co jest, a nie zastanawiać czego nie ma.
Usiąść wieczorem i poczuć zadowolenie.

Tylko to połączenie, no właśnie.

Fyne Audio nie tworzą dobrej pary z Roksanem K3, to na pewno. Jak by grały z nim MA 500? Ile takich zestawów można sprawdzić? Pakowanie z powrotem kolumn to nie jest ulubiona forma spędzania czasu.

Jednocześnie nosi mnie, na olx pojawił się Arcam, jakbym mogła go mieć na weekend to chyba bym kupiła. Na szczęście to Wrocław więc powstrzymam się ze spontaniczną decyzją.

2 godziny temu, Tomasz Kluczynski napisał:

No niby tak ,ale ja już tylko będę myślał o zmianie kolumn ,chyba czegoś z polskich manufaktur ,ale to jeszcze nie teraz.

Zaintrygowała mnie taka możliwość na przyszłość.

Oczywiście działa tu magia maufaktury, a jakże. Pytanie czy takie kolumny są w przyszłości sprzedawalne?

Edytowano przez Asia
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, seba3002 napisał:

Oczywiście, że są sprzedawalne. Pytanie tylko ile stracisz. A poza tym, wróble na mieście cwierkają, że ceny rodzimych paczek są często "przestrzelone".

Pylon diamond 30 black HG wyjściowa za kpl 9900 kupiłem za 8000 sprzedałem za 7200 używane miesiąc ( ponoć sklepy kupują między 5 a 6 za pare info ze sklepu )

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy sprzęt potrzebuje dedykowanego klienta . Często czekasz długo aż tu nagle pach ,bez targowania i głupich historyjek typu a tam jest taniej itd . Klient się trafia z pocalowaniem ręki zabiera 

Jeśli jest popyt na nowe to na używki tym bardziej . Pzdr

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą, Dedal75 napisał:

Każdy sprzęt potrzebuje dedykowanego klienta . Często czekasz długo aż tu nagle pach ,bez targowania i głupich historyjek typu a tam jest taniej itd . Klient się trafia z pocalowaniem ręki zabiera 

Jeśli jest popyt na nowe to na używki tym bardziej . Pzdr

Polski jest tez dobry paprykarz ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, seba3002 napisał:

Ale Pylon to raczej nie jest manufaktura🙂. No i ludzie rzeczywiście życzą sobie dość sporych pieniędzy za używane kolumny tej firmy. Nie znam ich produktów ale myślę, że w cenie używanych kolumn tej marki można kupić lepsze używane klocki. 

No nie jest ... chodziło tylko o polski produkt mi

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bardziej niż na Pylona patrzył bym na  YB Audio,Akustyka,lub 16 Heartz.Oni mają kolumny na super przetwornikach.Są jeszcze bardzo fajne kolumny pana Rafała Radziszewskiego ,z tym że on robi tylko na głośnikach STXa ,ale podobno brzmią jak na swoją cenę bardzo dobrze.Jest jeszcze BMN i ze dwie -trzy manufaktury  ,które pominełem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Haha 

W sumie nie sprzedawałem polskich gratów jeszcze ,nie licząc Diody ,Unitry , Tonsila lata świetlne wstecz.

Mam kolumny polskiego producenta narazie nie myślę o sprzedaży.

A przykład Pylona trochę nietrafiony to już nie kopciuszek 🤔

Wiggart, Akustyk,BMN,16hz,Akkus to inna sprawa .

Co do paprykarza lubiłem za komuny teraz to jakiś ochłap , nie pamiętam kiedy dobry trafiłem🤣 Pzdr 

@Arekszcz uważasz że Polska ma kiepskie produkty ? I nie chodzi tylko o kolumny .

 

 

 

Edytowano przez Dedal75
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Dedal75 napisał:

Haha 

W sumie nie sprzedawałem polskich gratów jeszcze ,nie licząc Diody ,Unitry , Tonsila lata świetlne wstecz.

Mam kolumny polskiego producenta narazie nie myślę o sprzedaży.

A przykład Pylona trochę nietrafiony to już nie kopciuszek 🤔

Wiggart, Akustyk,BMN,16hz,Akkus to inna sprawa .

Co do paprykarza lubiłem za komuny teraz to jakiś ochłap , nie pamiętam kiedy dobry trafiłem🤣 Pzdr

 

Dega robi dobry ale taki mały bo duży już nie ...  ale pylon ładne pudła ma ;) 

8 minut temu, Dedal75 napisał:

Haha 

W sumie nie sprzedawałem polskich gratów jeszcze ,nie licząc Diody ,Unitry , Tonsila lata świetlne wstecz.

Mam kolumny polskiego producenta narazie nie myślę o sprzedaży.

A przykład Pylona trochę nietrafiony to już nie kopciuszek 🤔

Wiggart, Akustyk,BMN,16hz,Akkus to inna sprawa .

Co do paprykarza lubiłem za komuny teraz to jakiś ochłap , nie pamiętam kiedy dobry trafiłem🤣 Pzdr 

@Arekszcz uważasz że Polska ma kiepskie produkty ? I nie chodzi tylko o kolumny .

 

 

 

Ma dobre tylko dawno nie spotkałem tak po prostu :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Tomasz Kluczynski napisał:

Bo wogle nie próbowałeś po za Pylonami.YB robi naprawdę super kolumny.

Ale chodziło ogólnie Tomku :) w te małe manufaktury nie wątpię mysle ze robią to z pasja 

5 minut temu, Dedal75 napisał:

Pylon sporo firm ogarnia .

Zagranicznych i naszych. Pzdr

W sensie obudowy rozumiem czy od a do z?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • MariuszZ locked this topic
  • RoRo unlocked this topic
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...