Skocz do zawartości

Absolute beginners stereo w strefie dziennej 32 m2


Asia

Recommended Posts

Jak zrozumiałem Asia ma jakiegoś Sonosa. Siekierkę na kijek?

Niech czeka, dokształci się z rodzajów źródeł. Niech zdecyduje, czy dzielony, czy kombajn.

Node2i to taka popierdulka z ciepłym dźwiękiem, nabuchanym basem. Za dużo z nim nie można zrobić. Stały charakter i brzmienie, które szybko się nudzi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Waham się czy lampa to rozsądny wybór jako pierwszy i jedyny wzmacniacz, szczególnie u progu lata (trzy lampy sterujące, cztery  lampy mocy). Ale jak ona gra! I to mimo mankamentów pomieszczenia.

Być może wkrótce wątpliwości rozwieje hybryda Unison Unico Due, którą nareszcie (choć z trudem) wypakowałam.

To na pewno nie jest wzmacniacz, który powinien leżeć w pudełku.

Dostałam ładną wersję z białym frontem. Podoba mi się!

 

IMG_20210604_210727.jpg

IMG_20210604_210800.jpg

IMG_20210604_210550.jpg

Edytowano przez Asia
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Asia napisał:

Waham się czy lampa to rozsądny wybór jako pierwszy i jedyny wzmacniacz, szczególnie u progu lata (trzy lampy sterujące, cztery  lampy mocy). Ale jak ona gra! I to mimo mankamentów pomieszczenia.

Być może wkrótce wątpliwości rozwieje hybryda Unison Unico Due, którą nareszcie (choć z trudem) wypakowałam.

To na pewno nie jest wzmacniacz, który powinien leżeć w pudełku.

Dostałam ładną wersję z białym frontem. Podoba mi się!

 

IMG_20210604_210727.jpg

IMG_20210604_210800.jpg

IMG_20210604_210550.jpg

Czekam na recenzję bo do MA silver chce iść w hybrydę i ten wzmacniacz chodził mi po glowie 😉 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, audiowit napisał:

To nie jest biały. Włosi nazywają ten kolor perlistym? ;)

Nie jest, nie jest. Taki jakby bardzo rozbielona szarość. Faktycznie w nazwie 'silver". Choć "argento" brzmiałoby lepiej.

17 minut temu, Ars_Poland napisał:

wzmacniacz chodził mi po glowie

Zapraszamy

Edytowano przez Asia
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Asia napisał:

Zapraszamy

👍 dziękuje bardzo za zaproszenie tym bardziej że okolice te same czyli sami swoi 😉 . Problem w tym że na tą chwilę każdego dnia jestem w domu około 19:00 . Pierwsze co robię wchodząc do domu to lecę do moich pociech (7 i 12lat) . Dlatego super że jest taki wątek na forum audio który już ma 48stron czytam go z przyjemnością i pomaga mi bardzo obrać mój kierunek 🙂 a chce iść właśnie w hybrydę ewentualnie lampę która wciąga taka prawda 😉

Na szczęście zbliża się urlop i muszę to wykorzystać na odsłuchy. 

Pozdr.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Asia, to Włoch. Może ładnie wygląda ale poziom montażu i solidności pozostawia wiele do życzenia. W środku nie ma nic, co miałoby wskazywać wysoką cenę. Ale gra, i to całkiem dobrze.

Mój cde szybko mi się znudził mimo, że szybko wymieniłem fabryczne elektroharmoniksy na telefunkeny smooth plates, a później ribbed plates.

Chciałem go sprzedać i oddałem do kumpla, który jest specem od technik cyfrowych. Na przegląd przed sprzedażą. Szybko do mnie zadzwonił i zapytał czy może w nim grzebnąć. Ja nie lubię przerabiać sprzętów i zabroniłem. To zadzwonił za 15 min znowu czy może 2 rzeczy zmienić. Tuning odwracalny w 15 min. Zgodziłem się.

Po powrocie zapomniałem o sprzedaży. Polubiłem go. 

Kolega mówi, że proste... nie wiem jak nazwać... zaniedbania, oszczednosci nie pozwalają tej elektronice rozwinąć skrzydeł.

Ale fakt, faktem. Cde zostało u mnie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arie rzeczywiście lubią się z lampami.

Unison gra dobrze, szczególnie środek ma ładny.

To co trochę męczy to fakt, że wracam do tych samych płyt/utworów żeby porównać wzmacniacze.

A tak wygląda stół roboczy, dobrze że mama nie zobaczy 😉

PS. Dziś było pranie dywanów i dosuszają się tutaj, zasłaniają większość podłogi.

IMG_20210604_225509.jpg

Edytowano przez Asia
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • MariuszZ locked this topic
  • RoRo unlocked this topic
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...