Skocz do zawartości

Pomieszczenie do pracy / grania / streamów


wojoo

Recommended Posts

Cześć,

Jestem aktualnie na etapie remontu pomieszczenia który chce zaadaptować jako pokój do pracy oraz gier (streaming, live'y itd). W związku z tym, że za główną ścianą znajduje się pokój w którym przebywa małe dziecko, koniecznie muszę maksymalnie wytłumić wszystkie rozmowy.

Bardzo spodobał mi się projekt który zrobił Ziemniak z YT - zostały użyte panele professional oraz dekor firmy Apama. 

Tak jak już wspominałem za ścianą główną (styka się ze skosem z oknem) jest drugie pomieszczenie, po stronie lewej jest za ścianą korytarz więc też dobrze byłoby to wykleić

 

W załączeniu przesyłam zdjęcia jak to aktualnie wygląda, ściana przy której będzie stał komputer, monitory etc. patrzymy na wprost (przy skosie). Część po prawej oraz skos nas nie interesuje.

Na podłodzę finalnie będzie wykładzina

 

Czy takie pianki zdadzą egzamin? osiągnę zadowalający efekt? Nawet bym się skłaniał ku "piramidkom" - zdecydowanie tańsze

Może macie jakiś pomysł jak fajnie można byłoby to zaprojektować? szukam inspiracji :)

Będę wdzięczny za pomoc 

 

 

 

20210418_164817.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...