Skocz do zawartości

HDMI 2.1 BUG


Montada

Recommended Posts

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
55 minut temu, Butler napisał:

Można spytać po ile teraz karty graf. z HDMI 2.1 chodzą na rynku? Ostatnio jak wertowałem ceny to najtańsza ponad 4500zł...

szkoda gadać, lekko się poprawiło ale chyba tylko na chwilę, bo już zaczynają (już i tak duże) ceny rosnąć.

najtaniej to 2-3tys

 

ale to nie o tym w tym temacie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Tasslehoff napisał:

szkoda gadać, lekko się poprawiło ale chyba tylko na chwilę, bo już zaczynają (już i tak duże) ceny rosnąć.

najtaniej to 2-3tys

ale to nie o tym w tym temacie.

Dzięki.

Wracając co wątku, wklejam pełną odpowiedź niemieckiego dystrybutora + tłumaczenie via google

Vielen Dank für Ihre Registrierung. Ihr Produkt ist berechtigt, den HDMI-Adapter zu erhalten. 
Aufgrund von Engpässen in der weltweiten Lieferkette, die leider außerhalb unserer Kontrolle liegen, schätzen wir, dass es etwa sechs Monate dauern wird, bis die Lagerbestände des Adapters wieder aufgefüllt sind. Bitte seien Sie versichert, dass wir zusammen mit unseren Partnern in der Lieferkette mit Hochdruck daran arbeiten, so schnell wie möglich neue Lieferungen sicherzustellen. 
Wir entschuldigen uns für die lange Verzögerung, wir wissen, wie frustrierend das ist. Um Sie besser über die Situation zu informieren, werden wir Sie weiterhin kontaktieren, um Sie über die Verfügbarkeit und Versand der Produkte auf dem Laufenden zu halten, sobald diese Details verfügbar sind. 
Sie sind für uns als Kunde wertvoll, und wir schätzen Ihre Geduld in diesen schwierigen Zeiten.  

Dziękujemy za rejestrację.  Twój produkt kwalifikuje się do otrzymania adaptera HDMI.Ze względu na wąskie gardła w globalnym łańcuchu dostaw, które są niestety poza naszą kontrolą, szacujemy, że uzupełnienie zapasów adaptera zajmie około sześciu miesięcy.  Zapewniamy, że wraz z naszymi partnerami w łańcuchu dostaw pracujemy intensywnie, aby zapewnić nowe dostawy tak szybko, jak to możliwe. Przepraszamy za duże opóźnienie, wiemy jakie to frustrujące.  Aby lepiej poinformować Cię o sytuacji, będziemy nadal kontaktować się z Tobą, aby informować Cię o dostępności i wysyłce produktów, gdy tylko te dane będą dostępne. Jesteś dla nas cenny jako klient i dziękujemy za cierpliwość w tych trudnych czasach.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Butler napisał:

W Niemczech mi odpisali właśnie że na ustrojstwo sobie poczekam... 0,5 roku przez utrudniony łańcuch dostaw. Denon tam kupiony więc z Polski nie mogłem ściągać.

Skoro Niemcy będą mieli za pół roku to my za rok :/

13 godzin temu, slawek268 napisał:

Czy ktoś może otrzymał ostatnio adapter ? Czekam już ponad miesiąc, miesiąc temu napisali że czekają na dostawę ale to kwestia raczej dni niż tygodni. Od kilku dni nawet już na emaile nie odpisują

Ale musisz tego pilnować. Bo na pewno nie dojedzie tyle aby zaspokoić wszystkich.

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
19 godzin temu, klips napisał:

wysłałem i ja przed chwilą, dziwne że nie żądają paragonu/faktury a jedynie namiary na sklep i nr seryjny... i jak widzę trzeba się będzie uzbroić w cierpliwość? ciekawe ile czasu trzeba będzie czekać...

Bo widzą że dany sklep dostał taki numer seryjny. To jest wszystko monitorowane. Nie potrzeba paragonu do tego,

No na ten moment długo. Jak dostaniesz do świat to masz SUPER prezent.

Piotr

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie to i tak jestem w szoku, wczoraj mail z prośbą o adapter, a po kilku godzinach odpowiedź cyt. "Szanowny Panie,
informuję, że po wyczerpaniu pierwszej tury zapasów czekamy na dostawę i po jej otrzymaniu przystawka SPK618 niezwłocznie  zostanie do Pana wysłana". Brawo! Chociażby z uwagi na taką reakcję mogę poczekać...

P.S Następny ampli będzie tej samej firmy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, S4Home napisał:

Yyyy ale to wysyła automat do wszystkich :P

Więc takie ustawienie, implementacja nie jest niczym wyjątkowym u dystrybutora. A przynajmniej być nie powinno.

Horn nie jest małym dystrybutorem.

Piotr

Dokładnie dostałem takie samo info - z tym, że po trzech dniach.

Odpisałem, aby przybliżyli termin.

W odpowiedzi dostałem info, że nie są wstanie, że sprzęt niby już w dostawie, ale nie wiedzą ile płynie do nich.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...