Skocz do zawartości

Magnat sub 302a czy 202a


Konrad123

Recommended Posts

Witam mam krótkie pytanie czy do oglądania filmów na średniej głośności w salonie 21m2 wystarczy magnat sub 202a czy lepiej kupić jego większą wersję ? Nie wiem czy wykorzystam moc  302a i może właśnie wystarczy ten mniejszy ? Z tego co się orientowałem to w tej cenie też nie ma zbytnio konkurencji, nawet jestem skłonny wydać trochę więcej tylko czy jest coś wyraźnie lepszego za trochę więcej ?

 

 

 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie tylko ta wielkość mi trochę nie pasuje, a raczej nie pasuje żonie, w związku z tym mogę jednak zwiększyć budżet i zastanawiam się nad fyne audio f3.8 ewentualnie f.10 lub tannoy ts.2.8 o ile gdzieś go dostanę jeszcze, przynajmniej te subwoofery będę mógł też wykorzystać czasem w muzyce, przypomnę tylko że od początku nie chodziło mi o burzenie murów tylko fajny efekt w kinie i czasem kiedy słucham muzyki klubowej też brakuje mi dołu więc byłoby jakieś uzupełnienie 

A więc

Fyne audio f3.8

Fyne audio f3.10

Tannoy ts 2.8

Tannoya raczej nie dostanę więc pewnie wchodzą w grę te fyne audio.Tylko pytanie czy jest sens dopłacić do większego ?

I prośba do branży o wycenę jeszcze dzisiaj chciałbym zamówić

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...