Skocz do zawartości

Kolumny KEF Q750 + Yamaha R-N602


Patryk Kuraś

Recommended Posts

Witam serdecznie, 

Z góry zaznaczam że jestem nowym użytkownikiem, oraz swieżakiem w dziedzinie sprzętu audio. Jednakże muszę wybrać sprzęt do swojego domu i chciałbym abyście wyrazili swoją opinię, oraz doradzili w wyborze sprzętu audio. 

Czytając na forum, jak również oglądając recenzje na YT postanowiłem wybrać swój mam nadzieję wymarzony zestaw stereo. 

KEF Q750 + Yamaha R-N602 lub Głośniki  Heco Aurora 700. 

Dodam jeszcze że nie zależy mi na Bluetooth oraz WiFi w wzmacniaczu. Może być czysty. 

DANE techniczne pokoju 27 m2, wysokość pomieszczenia 3.5m. 

Doradźcie coś jutro mam jechać po zestaw ☺️

Edytowano przez Patryk Kuraś
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KEF to jednak kolumny wyższej klasy od aurora 700.

Ale zasadnicze pytanie dlaczego nie zrobiły na Tobie wrażenia? Co było nie tak? Bo może oczekujesz zupełnie innego dzwieku? Jaśniejszego, twardszego?

To pytanie do Ciebie.

RN 602 to fajny uniwersalny kombo. Ale jeśli nie potrzebujesz funkcji to jego zakup jest bez sensu. Lepiej zagra NAD 356 BEE, Exposure 1010 czy nawet Marantz PM 6007.

Kolumny można doradzać ale wiedząc co Ci nie leżało w odsłuchiwanych.

Piotr

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,
Jeśli WiFi czy bluetooth nie jest warunkiem koniecznym to idź w kierunki wzmacniacza stereo takiego jak NAD C356bee, Yamaha AS-701 czy Cyrus One. 
Kefy Q750 zapewnią większą przestrzeń i czystość dźwięku. Kontrola basu i jego zróżnicowanie również na duży plus względem Tesi 661. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...