Skocz do zawartości

PARADIGM MONITOR SE 3000F -ktos je slyszal?


michal40

Recommended Posts

czesc

jestem po odsłuchu tych kolumn, mają byc do pokoju 15m, wiec nie rzucam się na model 6000f.

Slyszalem basm fajne stereo, są trójdrożne i efektywne (92db). na papierze slabe zejscie 55 na dole.

Mało jest o nich opinii i recenzji, moze ktos mnie obudzi lub poda sensowne trojdrozne alternatywy w takcih wymiarach?

uprzedzając,Heco aurora 700 za duza do pomieszczenia ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej,

no ale jak je odbierasz? Na czym słuchałeś? Na papierze to ja wiem ale jak Ty je odebrałeś?

JA ich słuchałem dwa razy chwilę. Faktycznie Paradigm po zmianie serii już nie poszedł tak w marketing. Plusem na pewno jest wielkość tych kolumn.

Jaką masz elektronikę? Słuchałeś Jeszce Indiana Line Tesi 561? Albo równie małe KEF Q 750? Polecam

Piotr

 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

yamaha as701. KEF Q 750 sluchalem, nic specjalnego dla mnie.

malo opinii o tych PARADIGM , wiem ze jakby zostaly to ciezko bedzie sprzedac bez straty ale moze to jest to czego mi trzeba.

bas byl, stereo bylo jak w heco, wysokie i detale slyszalem,..

na srednice zwracalem uwagę, bo nie ma jej w oberonach 3 ktore mam. i  bylo ok.

mam taki kawalek, dosc rockowy eat the rich aerosmith. ma mnostwo sciezek nalozonych musieli wziąć drugiego realizatora zeby uporac sie z materiałem;) , no i bylo je słychać.

dobra efektywność 92db, martwi mnie zejscie tylko 55db, ale ja jakiegos basu mega nie potrzebuję. no o wiele lepiej moj sluch dziala z trojdroznymi kolumnami jak w tym wypadku.

Pewno gdzies jest haczyk ale nie wiem jeszcze gdzie.

33 minuty temu, S4Home napisał:

Hej,

no ale jak je odbierasz? Na czym słuchałeś? Na papierze to ja wiem ale jak Ty je odebrałeś?

JA ich słuchałem dwa razy chwilę. Faktycznie Paradigm po zmianie serii już nie poszedł tak w marketing. Plusem na pewno jest wielkość tych kolumn.

Jaką masz elektronikę? Słuchałeś Jeszce Indiana Line Tesi 561? Albo równie małe KEF Q 750? Polecam

Piotr

 

 

a Ty co sądzisz o nich?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,
Specyfikacją techniczną się nie przejmuj. Słuchałeś te kolumny i jeśli przypadły Ci do gustu to nie ma co się martwić na zapas. 
Indiana Line Tesi 561 będą cieplejsze i przybliżą Ci średnicę, bardzo dobrze zgrywają się z Yamahą AS701. Możesz także posłuchać Pylon Audio Diamond Monitor 18. Jest to przestrzenne brzmienie z mocnym, mięsistym dołem. W 15m2 nie powinno Ci niczego brakować. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...