Skocz do zawartości

ROZBUDOWA SYSTEMU czy zupełnie oddzielny sprzęt


Robert1883

Recommended Posts

Dzień dobry.

Gorąca prośba do doswiadczonych forumowiczów.

Chcialbym zakupic "jakiś sensowny sprzęt do odsłuchu dla córki w oddzielnym pokoju.( poddasze)

Obecnie w salonie korzystam z :Yamaha MusicCast R-N803D + Dali Oberon 7 ( parter )

Czy jest mozliwosc jakoś sensownie rozbudowac Musicast.( kolumny musiccast 20 , musicast 50)

Czy zakupic zupelnie inny sprzet?

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zmieniałam na Bose bo córka słuchała sporo audiobooków, a z tym na Sonosie kiepsko. Natomiast moja konkluzja jest taka, że dzieci nie do końca doceniają starania rodzica o zapewnienie optymalnego dźwięku ;).

Btw do wieżyczki Denona dokupilam inne głośniki bo te Denona mnie (!) nie zadowalały i leżą gdzieś na strychu.
Córce było dokładnie obojętne ;).

Edytowano przez Asia
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,
Jeśli pokój córki ma działać niezależnie to nie ma najmniejszego sensu inwestować w głośniki sieciowe od Yamahy. Tutaj zdecydowanie lepszym rozwiązaniem pod względem jakości dźwięku będzie SONOS One Gen2, którego podobnie jak Muscicast 20 możesz sprawować w systemie stereo. Brzmienie jest cieplejsze i bardziej prawdziwe. 
Możesz także pomyśleć nad oddzielnym systemem stereo takim jak Topping MX3 + Heco Aurora 300 lub Pylon Audio Pearl Monitor. 

Zapraszam do kontaktu w sprawie wyceny. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieci nie chcą tego co rodzice by dla nich chcieli. Ani tego co jest dobre. Chcą tego co im się podoba i jest modne a jakość dźwięku jest na dalszym miejscu. Na dodatek upodobania często im się zmieniają więc nie warto inwestować w sprzęt. U mnie córka nie chce słyszeć o kupionej miniwieży bo lepszy jest głośniczek BT za 50 zł albo telefon ze słuchawka mi a syn zamówił sobie przypadkowe elementy przez internet i sam zlutował bomboxa i na nim słucha a ma radio z cd. Takie życie...🙂IMG_20210503_214932.thumb.jpg.f23fcd13092badc92de9151178a5d24d.jpg

IMG_20210503_214942.jpg

Edytowano przez Jurek5551
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...