Skocz do zawartości

Pytanie o wiarygodność sklepów


Marcin Karpiński

Recommended Posts

Witam chciałem zakupić głośniki sufitowe Magnat Interior IC 62, dostępne z w 2 sklepach rtvmax.pl oraz audioplaza.pl Jak na ironie oba oferują płatność online typu przelewy24 itp. Ale po dokonaniu zakupu wyskakuje jedna opcja przelew na konto. Nawet w tym drugim celowo dla bezpieczeństwa wybrałem płatność przy odbiorze, i po dokonaniu zakupu dostałem maila z podanym nr. konta do przelewu. Czy to pewne sklepy ? Kiedyś się naciąłem i powiedziałem sobie że forma płatności jaką włąsnie oferują te sklepy nie wchodzi w gre. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, tomek4446 napisał:

Przy zakupie zapytaj o polską gwarancję. Nie wiem jak obecnie, ale kiedyś w RTVMAX był z tym duuuuży problem.

I do dzisiaj jest dużym problemem. Piszą na swojej stronie, że dają gwarancję dystrybutora, a potem dzwonisz do takiego a ten mówi "idź Pan stąd" -kolega ostatnio wspominał o przejściach z nimi :( -więc lepiej sobie darować...

Edytowano przez Miras23
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Miras23 napisał:

 -więc lepiej sobie darować...

Też swego czasu miałem zatarg z tym sklepem , co prawda dawno temu , ale powiedziałem sobie , że choćby zrobili wszystko za 3 zł. to i tak tam nic nie kupię :)  Wtedy nie mieli podpisanych umów z żadnym polskim serwisem i tak jak piszesz mogłeś co najwyżej wysłać produkt do fabryki, o ile takowa w ogóle chciała z Tobą gadać.

Edytowano przez tomek4446
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, tomek4446 napisał:

Też swego czasu miałem zatarg z tym sklepem , co prawda dawno temu , ale powiedziałem sobie , że choćby zrobili wszystko za 3 zł. to i tak tam nic nie kupię :)  Wtedy nie mieli podpisanych umów z żadnym polskim serwisem i tak jak piszesz mogłeś co najwyżej wysłać produkt do fabryki, o ile takowa w ogóle chciała z Tobą gadać.

No właśnie! Kiedyś, chciałem też "złapać okazję" to nie dość, że mnie zwleczono i tak sobie potraktowano. To, już po zakupie, okazał się serwis door to door - więc nie wiem u kogo to było robione. Na pewno "byle szybciej" -już tam nic nie kupuje.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 30.04.2021 o 16:01, Marcin Karpiński napisał:

Witam chciałem zakupić głośniki sufitowe Magnat Interior IC 62, dostępne z w 2 sklepach rtvmax.pl oraz audioplaza.pl Jak na ironie oba oferują płatność online typu przelewy24 itp. Ale po dokonaniu zakupu wyskakuje jedna opcja przelew na konto. Nawet w tym drugim celowo dla bezpieczeństwa wybrałem płatność przy odbiorze, i po dokonaniu zakupu dostałem maila z podanym nr. konta do przelewu. Czy to pewne sklepy ? Kiedyś się naciąłem i powiedziałem sobie że forma płatności jaką włąsnie oferują te sklepy nie wchodzi w gre. 

W Audioplaza kupowałem parę rzeczy, ostatnio także wysyłkowo. Nie było żadnych problemów. Dobry kontakt mailowy, wysyłka zgodnie z ustaleniami, można wynegocjować dobre ceny. W RTVMAX kupiłem parę lat temu wysyłkowo kolumny. Skusiła mnie rewelacyjna cena (promocja weekendowa). Na szczęście się nie popsuły, więc kwestii gwarancji nie musiałem rozkminiać.

Edytowano przez Kraft
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 4.05.2021 o 08:10, S4Home napisał:

RTVMAX faktycznie w większości produktów ma swój własny import. Musza zapewnić Ci gwarancję. Ale nie jest ona od oficjalnego polskiego dystrybutora.

Poczytaj opinie jest z tym duży problem.

Napisz do nas na kiedy możemy Ci załatwić te Magnaty to wyślemy za pobraniem :)

Piotr

 

Chyba mam pecha co do tego modelu, nie dojechały od producenta i niewiadomy czas oczekiwania. A jak u was z dostępnością S4Home ? zaproponowano mi alternatywy w postaci:

Magnat ICP 62 - 
Magnat ICQ 62 - 
Heco INC 62 - 
Taga Harmony TCW-500R v.4

Czy jednak warto uparcie czekać na te Magnat IC 62 ograniczeniem jest u mnie sufit ok 9cm głębokości a te wejdą 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...