Skocz do zawartości

Kino domowe + atmos ?


Marshallo313

Recommended Posts

Witam ;) 

kiedyś już pomagaliście mi podjąć wstępna decyzje ale potem corona itd. Koniec końców dopiero teraz stoję przed faktycznym wyborem. 
 

Z uwagi na „Lockdałny” itd nie jestem w stanie w Niemczech nigdzie pójść na odsłuch 🤷‍♂️ Uznałem jednak ze kupie w ciemno, przez tydzień mogę potestować i w razie w oddać. 
Słuchałem klipschow rp280 i nie wiem czy nie będę przytłoczony, poza tym klipsch to (chyba) kino kino i jeszcze raz kino więc może doradzacie co mogłoby być jakimś złotym środkiem, żeby było super do kina ale tez sprawdzało się dobrze w muzyce czy jakimś zwykłym contencie z yt czy tv 🤷‍♂️
Na ta chwile wybór był rp8000f i cala reszta od jedynie surround rozważałem 500m a nie 600 ze względów na mniejsze gabaryty.

Na ta chwile jednak pytanie, co sądźcie o monitor audio bronze 500? 
 

w podobnej cenie do rp8000f mogę w tej chwili również kupić BuW 603 s2 anniversary…

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,
Jeśli preferujesz jaśniejsze brzmienie to polecam koniecznie zwrócić uwagę na Monitor Audio Bronze 500 lub Focal Chora 826. Wszystko zależy z jakim amplitunerem chciałbyś połączyć te kolumny? Jeśli z Yamahą to poszedłbym w kierunku większej muzykalności np. KEF Q750/950 ( w zależności od metrażu) lub Heco Aurora 700/1000. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...