Skocz do zawartości

Co lepiej zagra


kisiel212

Recommended Posts

Witam czas na zmianę zestawu na nowy będzie to grało w salonie 30m plus otwarta kuchnia 10m potrzebuje czegoś do muzyki i także filmów na netflixie kolumny jakimi jestem zainteresowany to klipsch RP 8000, quadral seven, kef 950 będzie to grało bez sub.. Też dlatego szukam czegoś z mocnym basem. DO tego amplulituner stereo lub wzmacniacz ale posiadający funkcje sieciowe. Wpadł mi w oko onkyo 8390. Porsze o pomoc w wyborze zestawu wiem że kolumny quadral są dużo droższe od pozostałych, przedzial cenowy do wzmacnaicza to max 5000tys. Muzyka jska słucham to przeważnie pop muzyka elektroniczna. 

Edytowano przez kisiel212
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z kolumn zdecydowanie najlepsze Qudral Platinum Seven + ,tylko i chyba z tych najdroższe .Tego Onkyo 8390 to już nowego nigdzie nie kupisz ,dostępna jest tylko Yamaha RN 803 ,bardzo funkcjonalna ,ale poziom dźwięku najwyżej średni .Za coś lepszego trzeba zapłacić trochę więcej.

Edytowano przez Tomasz Kluczynski
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,
Jeśli masz możliwość kupna Onkyo 8390 ( u nas brak od około roku i ciężko powiedzieć kiedy może pojawić się ponownie) to wybór Focal Chora 836 lub Klipsch RP8000f może być uzasadniony jesli szukasz brzmienia dynamicznego z szybkim i precyzyjnym dołem. Focale zapewnią Ci dodatkowo lepsza stereofonię. 

W przypadku Yamahy RN803d warto byłoby zwrócić uwagę na polskie Pylon Audio Diamond 28, które zapewnią solidną podstawę basową oraz głębię. Jeśli chciałbyś postawić na większą precyzję to wspomniane przez Ciebie Kefy Q950 byłyby dobrym rozwiązaniem.

Zapraszam do kontaktu w sprawie odsłuchu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No o 8390 do sierpnia trzeba zapomnieć. A zobaczymy czy w ogóle.

Wybrałeś trochę skrajne produkty. RP8000 i Q950 graja totalnie odmiennie. O ile mają spory bas to jest on inny. Góra także. Zatem zanim wybierzesz odsłuchaj.

Może uda Ci się namierzyć gdzieś jeszcze Magnat Quantum 759 TOTL. Super szafki!

Piotr

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...