Skocz do zawartości

Kd atmos 5.1.2 czy 5.1.4 Pomoc


Tvmania

Recommended Posts

2 godziny temu, STELVIO napisał:

Ogólnie nie ma za dużych subów. Tylko są źle ustawione. No ja zawsze patrzałem w stronę svs. Ale to ja. Myślę, że u Ciebie czy dwa svs sb2000 czy dwa rele to będziesz zadowolony. Ale dwa sb3000 też by się sprawdziły. Wyznacznikiem będzie kasa.

Jeśli kasa w subach nie gra roli chce przeznaczyć max 10 tys zl na 2x suby  to svs sb3000 lepiej czy 2x sb2000 pro  czy rel ht1205?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje zdanie. W tym zestawie bezkonkurencyjne sb3000. Ja byłem zachwycony co ten mały klocek potrafi. 800W i membrana 13".
I w 9 tyś się zmieścić powinieneś. Jest bardzo szybki, bas w punkt, nie rozwleczony ja np pb2000 pro. I także nisko zejdzie. O wiele łatwiej i szybciej go ustawisz. W sb3000 jest na pewno trochę twardszy bas niż w pb2000 pro. Mniej misiowaty. Jest bardzo mocny. Podmuchu nie ma, ale czuć na całym ciele.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 8.05.2021 o 16:32, Tvmania napisał:

Jeśli kasa w subach nie gra roli chce przeznaczyć max 10 tys zl na 2x suby  to svs sb3000 lepiej czy 2x sb2000 pro  czy rel ht1205?

REL HT 1205 ma zmienny bas, bardziej od SVS. Co czyni go przy odsłuchu ciekawszym.

Może nie uderzy tak jak SB3000. Ale zmiennością wygra zdecydowanie.

No właśnie ale zrób odsłuch. Nawet na jednym.

Piotr

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To już Ci da sb3000 x2. A pb3000 to już konstrukcja otwarta typowo pod kino.
Tak jak pisałem wyżej ma zalety pb2000 pro i sb3000 razem wziętych. Na 13m2 dwa sb3000 to już potęga. Ja bym się w dwa pb3000 nie pchał. Ale to ja.
Rel HT 1508 to konstrukcja zamknięta. Nie wiem czy warto przepłacać aż tyle. Ale sub zapewne zacny. Masz ból głowy na pewno. Jednym zdaniem. Czy dwa rel 1508 czy svs pb3000 to już ponad budżet jakby nie patrzeć.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, Tvmania napisał:

Dzięki wielkie Piotr za info odnośnie suba a jak sprawdza się ten rel 1508 chodzi mi o kd jest mocny naprawdę bass czybki czuć go na klatce ja lubię mocne potężne uderzenie. Ten predator tez pięknie wyglada

Nie słuchałem go w dedykowanym salonie. Wiec nie wiem. Na prezentacji nagłasniał olbrzymia sale. Nic nie dudniło a dzwiek był bardzo potezny.

1205 znam doskonale. Jeśli 1508 to jego rozwinięcie to jestem za

18 godzin temu, STELVIO napisał:

el HT 1508 to konstrukcja zamknięta. Nie wiem czy warto przepłacać aż tyle. Ale sub zapewne zacny. Masz ból głowy na pewno. Jednym zdaniem. Czy dwa rel 1508 czy svs pb3000 to już ponad budżet jakby nie patrzeć.

Ja sugeruje racze jeden. Ale zapewne dla siebie i tak wybrał bym 2x HT 1205

Piotr

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...