Skocz do zawartości

Zakup kolumn !


qunsh

Recommended Posts

Jakie dobre kolumny w tej cenie można kupić ??? Posiadam wzmacniacz DENON PMA 320 ,muzyka będzie leciała z PCta (club,techno,dance,wszystko oprócz rocka i metalu)Nie mam zamiaru je za 0.5 roku wymieniać !!!Lubie glośna i czysta muzyke ,bez szumienia.Zależy mi tez na dobrym basie .Wiem że za 600zł rewelacji nie będzie ,ale te skrytykowane głosniki które mam obecnie siadaja w 30 % mocy wzmacniacza ;p.Nie proponujcie mi 30 letnich altusów,jakieś fajne wysokie kolumny.
Jestem 16 latkiem,mam skromny portfel ,mysle że do czerwca dozbieram do tych 600-700zł.

Proszę ,doradźcie żebym nie żałował.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na jakiej powierzchni ma to zagrać?

Z nowych kolumn podłogowych - Magnat Monitor 990 (model 1000 bedzie droższy, a 880 - tańszy, ale słabszy).
Z używanych - Jamo S708 (następcą jest model S718, ale jest trochę droższy, a właściwie to jest to samo). Ich poprzednikiem była w Jamo seria X. Kolumny te są pozycjonowane jako kolumny dla muzyki młodzieżowej, mają 25cm głosnik na bocznej ściance i dają sporo basu. Nowe Jamo S708/S718 to minimum tysiąc złotych, ale pojawiają się używane. icon_wink.gif

Pozdrawiam
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Jakie dobre kolumny w tej cenie można kupić ??? Posiadam wzmacniacz DENON PMA 320 ,muzyka będzie leciała z PCta (club,techno,dance,wszystko oprócz rocka i metalu)Nie mam zamiaru je za 0.5 roku wymieniać !!!Lubie glośna i czysta muzyke ,bez szumienia.Zależy mi tez na dobrym basie .Wiem że za 600zł rewelacji nie będzie ,ale te skrytykowane głosniki które mam obecnie siadaja w 30 % mocy wzmacniacza ;p.Nie proponujcie mi 30 letnich altusów,jakieś fajne wysokie kolumny.
Jestem 16 latkiem,mam skromny portfel ,mysle że do czerwca dozbieram do tych 600-700zł.

Proszę ,doradźcie żebym nie żałował.



Możesz jaśniej? Co to "sktytykowane" głośniki?
Nawet 30-letnie za 600 złotych (nie Altusy) są wiele lepsze od nowych, wysokich i świecących się "paździeży"... To raczej wzmacniacz może się zatkać.
Jaki pokój?
Pozdrawiam.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To są skrytykowane głośniki: http://forum.audio.com.pl/index.php?showtopic=7844
Pokój mam 3,5 x3,5 m,wiec mały,ale nie chce jakiegos małego g****na.
Powiem szczerze ,g*****no wiem o głosnikach.Miałem i słyszałem rózne zestawy (5.1)i dzwięk mnie nie zadowalał bo strasznie szumiały jak sie dało wiecej volume.
Więc postanowiłem sobie sprawic jakis zestaw stereło,nie jestem jakims wybitnym audiofilem,ale chce miec głośne i czysto grające głosniki.Bardzo głośneee,bo te co miałem to ładnie grają tylko do pewnego czasu,jak dam na full to piszczą ,szumią,pierdzą,dzwięk jest do d**py.Czy np takie głosniki sa aż tak bardzo złe ?(http://allegro.pl/item562130790_wyprzedaz_oryginalne_kolumny_tonsil_lotus.html)
Uzasadniajcie swoje wypowiedzi ,rozmawiajcie jak z amatorem bo szczerze mało rozumie,dajcie jakies przykłady.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie poprzednie kolumny i Tonsile to "kiszki". Zastanawiam się, co ludzi pcha do zakupu nowych podłogówek za 500 złotych? Jakość dźwięku? Może potęga brzmienia... z kartonowym basem?
Niezły z Ciebie watażka! Chcesz mieć znaczny ubytek słuchu w wieku 20 lat? Ma być głośno, bardzo głośno... Echhhhhhhh.
Kup estradówki - nowe nie szumią...
Pozdrawiam.

Edytowano przez RoRo
Odpowiadając na post bezpośrednio po nim nie ma potrzeby go cytować...
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra poddaje się ,przesadziłem,co bedzie lepsze 2 kolumny stereo czy może kino domowe ??? Na jakie to stereo mam wkońcu zbierać ??? do 600-800zł.Ma ładnie i (mhhh,hhehe no jak mam to powiedzieć,głosno ale nie żeby uszy bolały )i czysto.Mój problem polega na tym że głosniki graja ,ale gdy mają powyrzej 60% swojej mocy to tak szumią,dzwięk nie jest czysty tylko taki sztuczny ,jak by głosniki były zepsute.Estradówki ,echhh macie pomysły,nie mam zamiaru wymieniacz szyb w meblach i oknach ,a pozatym to by była męczarnia a nie rozrywka,jak potrzebuje rady ,a nie głupich odpowiedzi.


Jeśli kogoś obraziłem to przepraszam.!!!
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...