Skocz do zawartości

Cambridge audio azur 740a


Daro1987

Recommended Posts

6 godzin temu, seba3002 napisał:

A z czym porównywałeś swojego arcama ?

Wiesz na mojego Arcama trafiła się okazja i kupiłem go w ciemno,choć wcześniej naczytałem się o nim dużo dobrego,na sąsiednim forum.Szczególnie posty @Felix1 mi się podobały.Wcześniej za nim go kupiłem na odsłuchach w salonie słuchałem Cyrrusa Lyric al in one z cd ,był bardzo ok,pózniej Yamaha RN803D tu tylko funkcjonalność ,bo to co słyszałem mi się nie podobało.Ostatni na odsłuchach był CXA 81 i to również nie był mój dźwięk ,jak dla mnie to był właśnie suchy dźwięk.

Edytowano przez Tomasz Kluczynski
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Daro1987 napisał:

A kolego Tomasz jaki model posiadasz arcama i czy z magnatami quantum zgra się to dobrze? 

Wiem ze najlepiej było by posłuchać ale niestety nie mam za bardzo możliwość bo używki są daleko ode mnie 

Ja mam niestety albo stety sporo droższy model SA30,który znacznie przekracza twój budżet. Ale jeśli ten A28 jest w dobrym stanie to bym zaryzykował na twoim miejscu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie wzmacniacz odebrany niestety nie za bardzo miałem czas go posłuchać bo musiałem iść do pracy ale na na parę minut go włączyłem i na pewno bas jest dużo lepiej kontrolowany niż w Yamaha as500 i faktycznie zależy od nagranej płyty na jednych jest go dużo na innych mniej ale ogólnie z basów jest bardzo zadowolony, tony średnie są dużo bardziej słyszalna bardziej wysunięta wokale brzmią pięknie, góra nie jest taka ostra jak w poprzednim wzmacniaczu nie koje aż tak po uszach ale dźwięk jak dla mnie jest detaliczny, czysty i dynamiczny jutro postaram się dłużej posłuchać jak znajdę czas także jestem zadowolony i dziękuję wszystkim za rady i pomoc 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Daro1987 napisał:

Witam ponownie wzmacniacz odebrany niestety nie za bardzo miałem czas go posłuchać bo musiałem iść do pracy ale na na parę minut go włączyłem i na pewno bas jest dużo lepiej kontrolowany niż w Yamaha as500 i faktycznie zależy od nagranej płyty na jednych jest go dużo na innych mniej ale ogólnie z basów jest bardzo zadowolony, tony średnie są dużo bardziej słyszalna bardziej wysunięta wokale brzmią pięknie, góra nie jest taka ostra jak w poprzednim wzmacniaczu nie koje aż tak po uszach ale dźwięk jak dla mnie jest detaliczny, czysty i dynamiczny jutro postaram się dłużej posłuchać jak znajdę czas także jestem zadowolony i dziękuję wszystkim za rady i pomoc 

Ważne że jesteś zadowolony 👍 tez tak odbieram te Yamahy

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...