Skocz do zawartości

Używany zestaw stereo do 1 000 zł


Akaba

Recommended Posts

Zastanowiłem się i myślę ,że może j warto byłoby kupić używany zestaw stereo. Problem w tym ,że nie mam bladego pojęcia co kupić. Dużo czytałem tylko o nowym sprzęcie i tutaj mam jakieś małe rozeznanie. Ale jeśli chodzi o używany to tego sprzętu typu wieże, ampllitunery, wzmacniacze, kolumny itp jest tak wiele z poprzednich lat ,że łatwo się w tym pogubić. 

Czy byłby ktoś w stanie coś zaproponować jeśli chodzi o używany sprzęt ?  Potrzebuje zestawu do słuchania muzyki soul z lat 1960-2002 . Będę słuchać też muzyki R'n'b też z tego okresu 1960-2002 ,ale to już trochę mniej jednak.   Kwota jaką mogę dać to niech będzie równe 1 000 zł . Da się w tej cenie coś dobrego znaleźć czy trzeba byłoby dołożyć więcej pieniędzy  ? 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
Dnia 8.05.2021 o 14:41, Akaba napisał:

Da się w tej cenie coś dobrego znaleźć czy trzeba byłoby dołożyć więcej pieniędzy  ? 

Pytanie czy chcesz coś dołożyć czy jednak to 1000 zł to kwota graniczna. Kolejne pytanie - na jakim metrażu ma grać ów zestaw? No i czy masz jakieś źródło w postaci streamera, CDka bądź gramofonu ? 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...