Skocz do zawartości

Amplituner stereo do Audiosymptom i6m Carbon


Misiek0

Recommended Posts

Witam, 

Zakupiłem niedawno parę kolumn podstawkowych z tytułu. Na tę chwilę zasilam je Amplitunerem DENON AVR-1910 ze starego KD. Skonfigurowane Audyssey, w trybie Stereo Bypass L/R, z włączonym DynamicEQ grają całkiem fajnie, ale wiem, że ten Denon to jest zupełnie inny typ sprzętu, niż potrzebuję, więc postanowiłem go zmienić. 

Potrzebuję kombajnu multimedialnego, więc zainteresowałem się Yamahą R-N602, czy to dobry wybór i czy różnica w dźwięku będzie diametralna, czy raczej do wychwycenia jedynie przez specjalistę? Nie jestem audiofilem, ani nie bardzo znam się na tym temacie.
Czytałem o wzmacniaczach, ale chyba wolałbym uniknąć większej ilości urządzeń, głównie z powodów finansowych, ale też ograniczonego miejsca.

Dokupienie subwoofera jak najbardziej wchodzi w grę, o ile to konieczne.

Aktualnie odtwarzam Youtube (SmartTubeNext) i Netflix z Android TV po optyku i Tidal HiFi z laptopa po HDMI, ale Denon przy 24/192 całkowicie wyłącza Audyssey, czyli rzeczy, która go najbardziej ratuje.
Głównie słucham muzyki młodzieżowej, rap, pop, electro, techno, edm, mniej rocka.
Pokój ma 4m x 3m.
Kable: Kimber 4VS 2x2m

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Różnica na pewno będzie, ale nie wiem czy taka o jaką Ci chodzi. Jeśli chcesz coś zmienić to zdecydowanie patrz na wzmacniacze. Jeśli przeraża Cię ilość urządzeń to spokojnie możesz się zwrócić w kierunku wzmacniaczy zintegrowanych z odtwarzaczami strumieniowymi np.: Audiolab 6000a play, Marantz PM7000n ewentualnie to już wyższa półka, ale świetnym rozwiązaniem typu all-in-one jest QUAD Artera Solus Play.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...