Skocz do zawartości

Zmiana amplitunera na wzmacniacz


Mlody2804

Recommended Posts

Witam wszystkich. Od jakiegoś czasu jestem posiadaczem amplitunera marantz sr 50l plus kolumny canton gle 60. Wszystko gra w pomieszczeniu otwartym ok. 25 m2. Zastanawiam się nad zmianą amplitunera na wzmacniacz. Sprzęt służy jako nagłośnienie telewizora ( muzyka, film, gry) w niedalekiej przyszłości chcę podpiąć jakieś CD plus stworzyć możliwość odtwarzania muzyki z spotify. Nie potrafię opisywać dokładnie niuansów dzwiękowych natomiast jestem zwolennikiem grania ciepłego jak rownież dość szczegółowego. Lakonicznie stwierdzę, że lubię dobrze brzmiący bas. Przy muzyce elektrobicznej musi byc punktowy, głęboki ale nie rozlany. Nie wiem czy mój opis jest wystarczający ( im wiecej czyta się fora, tym wiekszy problem z merytorycznym ułożeniem zdania hehe). Krótko: na co mogę wymienić mój amplituner? Jakieś sugestie do 400- 500 zł? Zaznaczę, że filmy i gry to wartości dodane, liczy się muzyka. ;)

Edytowano przez Mlody2804
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...