Skocz do zawartości

Słuchawki do 400zł


Recommended Posts

Możesz jeszcze rozważać, rozpoznawalny model słuchawki, typowo domowych Audio Technica AVC 500 https://www.tophifi.pl/sluchawki/sluchawki-nauszne/audio-technica-ath-avc500.html

-duże, lekkie i wygodne. W dodatku mają na standardzie przewód o długości 3 m. Możesz u nas dokupić przedłużkę Audioquesta.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za rady.

Okazało się że wystarczy trochę poczekać a pula na słuchawki się zwiększy i 800, może 900 zł mógłbym dać. Pozostaje znalezienie czasu na lekturę forum bo pewnie takie już proponowane były a ja nie jestem pierwszy :)

Przedłużkę i tak muszę mieć bo 6m nie mają praktycznie żadne słuchawki...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy ktoś z Was miał do czynienie z Denon AH-GC30?

W zasadzie są bezprzewodowe ale mają możliwość podłączenia kabla więc plus bo kupię sobie taki 6m i sprawa będzie załatwiona.

Słuchawki najczęściej wpięte będą do Denon PMA-1600NE. Muzyka to praktycznie każda bo każdy z naszej rodziny słucha czegoś innego.

 

Niestety nie mam możliwości odsłuchu bo w mojej okolicy nie mają ich.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

52 minuty temu, koper napisał:

A czy ktoś z Was miał do czynienie z Denon AH-GC30?

W zasadzie są bezprzewodowe ale mają możliwość podłączenia kabla więc plus bo kupię sobie taki 6m i sprawa będzie załatwiona.

Słuchawki najczęściej wpięte będą do Denon PMA-1600NE. Muzyka to praktycznie każda bo każdy z naszej rodziny słucha czegoś innego.

 

Niestety nie mam możliwości odsłuchu bo w mojej okolicy nie mają ich.

Właściwie dlaczego potrzebujesz mieć aż tak długi kabel?
Skoro są to bezprzewodowe to nigdy nie zabrzmią tak dobrze jak przewodowe ( w podobnej cenie oczywiście ), ale może warto kupić jakieś bezprzewodowe mimo to  słuchawki z ANC jeżeli chcesz "w spokoju" posłuchać muzyki
 Producent i niejako brzmienie nie ma znaczenia no to możesz kupić cokolwiek i dokupić do tego przedłużkę do 6m. Nie kupuj tylko nic pod "gaming"

Edytowano przez RV1
poprawa
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...