Skocz do zawartości

Pomoc w wyborze monitorów aktywnych Audio pro A26 czy A36


sslaw

Recommended Posts

Witam, szukam jakiejś podpowiedzi czy warto dopłacić do modelu monitorów firmy Audio pro A36 +subwoofer SW-10 też firmy Audio pro czy wystarczy zestaw A26+SW-10.

Salon ma około 25-30m2 głośniki mają być uniwersalne do muzyki z np taidala, fimów. Zależy mi na kompaktowym rozmiarze i przy okazji by za dużo nie stracić na jakości dzwięku, mile widziany dobry soczysty basik. Czy te wymagania spełni zestaw z A26 czy warto dopłacić ponad 1000 zł do A36. Mam jeszcze na oku ten zestaw Edifier S3000 Pro

Edytowano przez sslaw
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

To fajne Designerskie produkty. Ale biorąc pod uwagę ich cenę, Twoje pomieszczenie i oczekiwania to nie licz na za wiele. Tam sa 11 cm przetworniki basowe. To będzie pykało a nie dawało obszernego basu.

SW-10 nie znam. Ale biorąc pod uwagę że producent znał możliwości swoich kolumn to rozumiem że projektował suba właśnie pod katem stereo uzupełnienia dołu. Więc do obu przypadków ten sub będzie raczej nie zbędny. Ten lub inny ale będzie.

Piotr

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem jeszcze coś takiego kolumny aktywne Teufel Ultima 40 Active czytam recenzje bardzo chwalone, grają energetycznie z dużą ilością dobrego basu, są wielkie ale jak faktycznie takie dobre to specjalnie dla nich przemebluję salon. Ktoś miał lub je posiada i jak wrażenia. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, sslaw napisał:

Znalazłem jeszcze coś takiego kolumny aktywne Teufel Ultima 40 Active czytam recenzje bardzo chwalone, grają energetycznie z dużą ilością dobrego basu, są wielkie ale jak faktycznie takie dobre to specjalnie dla nich przemebluję salon. Ktoś miał lub je posiada i jak wrażenia. 

Kolego @sslaw, a pokaż mi recenzję, w której autor nie chwali opisywanego produktu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...