Skocz do zawartości

Nagłosnienie sufitowe do salonu


Mateusz19191

Recommended Posts

Hej, potrzebuje do salonu zamontowac audio sufitowe. I niestety tylko audio sufitowe wchodzi w gre. Mam zamiar zamontowac 3 glosniki nad telewizorem: dwa po rogach i jeden centralny na srodku nad TV oraz 2 kolejne na przeciwległej ścianie tez po bokach. Wybrałem takie glosniki: Monacor Głośnik sufitowy EDL-8 do tego subwoofer: Subwoofer Magnat SUB302A CZ

oraz amplituner: Amplituner Yamaha RX-D485. Myslicie ze takie cos bedzie dobrze dziala? Moze znajde cos lepszego w podobnej cenie lub troche wyzszej max do 5k? Dzieki za porady Pozdrawiam :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Mateusz19191 napisał:

Dzieki, zastanowie sie nad soundbarami ale tez ciekaw jestem czy takie rozwiązanie co napisalem bedzie ze sobą dzialalo?

Idź do sklepu jakiegokolwiek w centrum handlowym.

Muzyka od biedy może zadziałać (jako nagłośnienie pomieszczenia) nawet efekty przestrzenne ale dialogi i central z sufitu to będzie po prostu dramat

Edytowano przez Heathen
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bedzie to słabo działało a układ który zaproponowałeś....... no równie dobrze kobieta mogła by  z zasłoniętymi oczami wskazywać palcem na sufit. Jeden tu a drugi dajmy tu. i tak dalej.

Nie ma to znaczenia.

Nie chcesz budować prawidłowego kina kup Topping MX 3 + Aurora 300 albo jakiś soundbar ale do 1000 zł żeby resztę wydać na poprawę odbioru tego audio czyli %

Piotr

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...