Skocz do zawartości

Yamaha R-N 803D


grzegorz8370

Recommended Posts

Przecież ten model amplitunera jest sprzedawany w Polsce a producent ma obowiązek dostarczenia towaru wraz z instrukcją w języku kraju, w którym dany produkt jest sprzedawany czyli po Polsku. Stąd wniosek, że taka instrukcja po polsku istnieje, czyż nie?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, Adam Wesolowski napisał:

Przecież ten model amplitunera jest sprzedawany w Polsce a producent ma obowiązek dostarczenia towaru wraz z instrukcją w języku kraju, w którym dany produkt jest sprzedawany czyli po Polsku. Stąd wniosek, że taka instrukcja po polsku istnieje, czyż nie?

Tak. Ale nie w formie cyfrowej.

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, S4Home napisał:

Tak. Ale nie w formie cyfrowej.

A szkoda. Tyle się teraz mówi o ekologii, o bezsensownej wycince lasów itd. 

Mnie to podchodzi pod pewnego rodzaju dyskryminację. Instrukcja jest dostępna np. po rosyjsku, holendersku, włosku, francusku, itd. Innych już nie sprawdzałem, ale pewnie też są. Ten model R-N803D na pewno się lepiej sprzedaje w Polsce niż np. we Włoszech.

Edytowano przez Gość
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak będę miał chwilę mogę zeskanować oryginalną instrukcję . Tylko muszę przypomnieć sobie jak zrobić z tego PDF bo tak by chyba było najwygodniej .  
ok już wiem jak. Jak będę w domu zeskanuje i dam znać jak ktoś potrzebuje to wyślę na maila . 

Edytowano przez Bartosz Szumny
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Bartosz Szumny napisał:

Jak będę miał chwilę mogę zeskanować oryginalną instrukcję . Tylko muszę przypomnieć sobie jak zrobić z tego PDF bo tak by chyba było najwygodniej .  
ok już wiem jak. Jak będę w domu zeskanuje i dam znać jak ktoś potrzebuje to wyślę na maila . 

Bardzo dziekuje za checi ale jak pisałem juz wyzej, problem rozwiazany. Dzieki jednemu z uzytkowników forum jestem w posiadaniu instrukcji w formie elektronicznej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 months later...
Dnia 11.05.2021 o 21:19, grzegorz8370 napisał:

Cześć. Niedawno stałem się szczęśliwym posiadaczem tytułowego amplitunera. Niestety pochodzi on z niemieckiego rynku i  nie posiada polskiej instrukcji obsługi. Mógłby ktoś mi pomóc?

Cześć Grzegorz8370.

Mam do Ciebie bardzo ważne dla mnie pytanie. Mógłbyś odezwać się do mnie na priv??

bbfirma@o2.pl

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
Dnia 13.05.2021 o 19:34, grzegorz8370 napisał:

Bardzo dziekuje za checi ale jak pisałem juz wyzej, problem rozwiazany. Dzieki jednemu z uzytkowników forum jestem w posiadaniu instrukcji w formie elektronicznej.

Czy można prosić o kontakt w sprawie instrukcji w wersji pl? grafikakomp2019@gmail.com

Pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...