Skocz do zawartości

Słuchawki bezprzewodowe dokanałowe w cenie około 200 zł.


Recommended Posts

Witam. Jestem zielony w temacie sluchawek ogólnie sprzętu do słuchania muzyki dlatego zwracam się do fachowców. Potrzebuję słuchawki bezprzewodowe najlepiej dokanałowe lecz moga być inne jestem otwarty na propozycję. Dysponuje budżetem w okolicach 200zl. zależy mi (jak na ten zakres cenowy) na dobrej jakości czystym dźwięku oraz w miarę długo trzymającej bateri oraz niezłym komforcie użytkowania. Kiedyś korzystałem jabra rox (link do sprzętu dodam poniżej posta) nie były złe lecz myślę że z waszą pomocą znajdę coś lepszego. Ze słuchawek będę korzystał w pracy ewentualnie w czasie treningu. Dziękuję za pochylenie się nad moim postem. Pozdrawiam

Link do poprzednich sluchawek https://www.morele.net/sluchawki-jabra-rox-100-96400000-60-715652/?utm_source=ceneo&utm_medium=referral

Edytowano przez Tygrys979
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
  • 2 months later...

To był chyba najbardziej optymalny wybór. Są zaskakująco dobre, dość wyrafinowane w brzmieniu ( szczególnie przy ich cenie ) i grają dość funowo. AS06 nieco mniej zabawowe lecz nieco bardziej wyrafinowane. EA1 to też ciekawa mieszanka dobrego brzmienia które sprawdza się w muzyce popularnej rozrywkowej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Mam jeszcze jedno pytanko. Gdyż widzę że masz potężną wiedzę na temat sluchawek. Potrzebuję jakieś nieźle sluchawki bt do pracy. Cena 50-100 zł. Nauszne douszne bez różnicy. Jakość dźwięku aby była niezła w miarę możliwości oczywiście. Przyznam że kz brzmią super i troszkę mi ich szkoda w pracy zajadę je w moment. Z góry dziękuję za pomoc oraz pozdrawiam 🙂

Edytowano przez Tygrys979
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tanich słuchawek wokółusznych, ale niewielkich warte uwagi są moim zdaniem Bluedio TM https://www.x-kom.pl/p/442705-sluchawki-bezprzewodowe-bluedio-tm-czarne.html. Zaskakująco dobre dźwiękowo i dobrze wykonane. Jeszcze ciekawsza była ich późniejsza wersja TMS z ANC ale bez przycisków +/- na obudowie. Tyle że nie widzę aby były gdzieś dostępne. Ze słuchawek TWS tego samego producenta Bluedio Fi https://www.ceneo.pl/94433606 . Trzeba się do nich trochę przyzwyczaić, bo dobry bas uzyskują przy szczelności nie tylko na maleńkich silikonowych tipsach, ale i na ich powierzchni obudowy. Dobry dźwięk i wykonanie. Aby nie mieć problemów z ich łączeniem dobrze poczekać aż przejdą procedurę łącznia do końca w swojej ładowarce po otwarciu magnetycznie zamykanego wieczka. A jeśli coś się skopie, trzeba przeprowadzić procedurę resetu. Niestety brak jest instrukcji w naszym języku i trzeba sobie ją sobie przetłumaczyć. W tym bywa z nimi problem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bluedio Hurricane H2 to zupełnie inne słuchawki. Nie znam ich. Są następcami starszych modeli Hurricane, które były znacznie bardziej plastikowe. Te stare bywały wyposażone nawet w radio FM. TMS z wyglądu przypominają bardzo TM. Zewnętrznie różnią się tylko tym że TM mają 2 przyciski o niewielkim skoku, w tym jeden dwustronny ( +/- ). TMS posiadają 2 włączniki przesuwane. Jeden do włączania słuchawek a drugi do włączania ANC. Działanie start/stop uzyskuje się przez stukanie w obudowę lewej słuchawki. Jedne i drugie nalezą do serii Turbine. BLUEDIO H2 wydają się być bardziej funkcjonalne. Do TM i TMS nie dawano na wyposażeniu nawet przewodu pozwalającego podłączyć je przewodowo do gniazda jack 3,5 mm. H2 mają nawet konwerter do standardu stosowanego w samolotach. Możliwe że są dobre. Jednak ten producent często wypuszcza słuchawki o dość odmiennym brzmieniu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedy były łatwo dostępne Bluedio TMS kosztowały mniej niż połowę tego co te (bez vatu). Przy tej cenie to nadal fajne słuchawki, tylko nie jestem pewien czy warto dopłacić ponad 50zł do wersji TMS , skoro w polskim sklepie są TM za 99zł z dostawą. Jesli wolisz TWS-y to fi wydają się ciekawszymi słuchawkami. Obsługują kodek aptX, zatrzymują dźwięk po wyjęciu słuchawki z ucha jak TMS po ich zdjęciu. TMS mają za to ANC. Jedne i drugie w praktyce nie zapewniają regulacji głośności z poziomu słuchawek. Fi teoretycznie maja taką funkcję ale dość trudno się jej używa. Fi mają tą zaletę że można je lekko rozszczelnić wysuwając z ucha gdy chcesz słyszeć coś z otoczenia, (kosztem basu). Do tego każdą z słuchawek można używać pojedynczo do rozmów przez telefon. W TMS mechanizm zatrzymywania muzyki po ich zdjęciu nie zawsze działa. Stukanie w słuchawkę jest również bardziej kłopotliwe niż wciśniecie pauzy przyciskiem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...