Skocz do zawartości

Jakie słuchawki nauszne do aim sc808 (budżet do 700zł)


Recommended Posts

Witam  szukam słuchawek do karty muz. aim sc808 (W karcie zostały wymienione wzmacniacze operacyjne na 2x LME49720 i 1x LM4562). Przedział cenowy do 700zł mogą być używki do tej ceny. I tak jakie są moje preferencje odczucia co do słuchawek które posiadam: mam słuchawki sony mdr xb950b1 dla mnie za ciche i bass taki rozlany głowa boli dla mnie to bass niskiej jakości i poprostu męczy. Sony cx300: głośne duży plus i o dziwo tutaj mi się bass podoba punktowo potężnie uderza i bass  nie jest rozlany jak w xb950b1. Kupiłem też zsn pro x tutaj dobra jakość muzyki bass punktowy za słaby i góra za mocna dla mnie jakoś, brakuje mi w nich potężnego uderzenia basu a góra soprany za mocne dla mnie. Takie mniej więcej mam odczucia co do moich słuchawek.

Szukam słuchawek nausznych które zapewniają super jakość dzwięku, są głośne, posiadają dużą szczególowość. Schodzą nisko z bassem bass potężnie punktowo uderza a nie rozlewa się na całe pasmo. I aby góra nie była przesadzona. 

Myślałem o Beyerdynamic 990 pro 250ohm, Audiotechnika msr7, Beyerdynamic dt150. Które słuchawki dobrze dograją się z karta aim sc808 i są najbliżej moim oczekiwanią. Z góry dzięki za pomoc!

Edytowano przez felek007
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MSR7 jak wygoda Ci podpasuje to spoko, możesz brać, tylko one: lubią mieć zbalansowane, lubią przenośne źródła dźwięku (takie z niską impedancją), dla mnie by odpadły, ale to już jak chcesz
Beyerdynamic są otwarte, tu nie będzie aż tak "potężnego" uderzenia basu
DT150 nie znam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, felek007 napisał:

Czyli taki msr7 nadaje się też do podłaczenia do smartfona i bedzie napedzony odpowiednio bo ma tylko 32ohm? 

Czytałem jeszcze 9 Beyerdynamic dt 770 pro 80ohm ponoć ma bardzo mocny bass i świetną jakość muzyki. Polecacie w połaczeniu z aim sc808?

Tak, będzie odpowiedni do smartfona, ale najlepiej zagra jak dokupisz coś do tego, niekoniecznie dobrego
Co do tych Beyerów to miałem je okazje posłuchać. Przy tej karcie raczej celowałbym w 250 Ohm

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...