Skocz do zawartości

Yamaha RX-V1000 + jaki zestaw 5.1 do tego za 3500 zł


wafel117

Recommended Posts

Yamaha RX-V1000 + jaki zestaw 5.1 do tego za 3500 zł
Witam Wszystkich,

Jako, że od niedawna stałem się posiadaczem tego amplitunera poszukję jakiegoś konkretngo zestawu 5.1 w cenie ~3500zł(+/-300). Myśle że marki jakie wchodzą w grę to JBL seria E i Jamo, chociaż niekoniecznie.
Zestaw miałby być bardziej do słuchania muzyki(głównie techno, trance,czasem trochę rock'a + to co w radiu icon_biggrin.gif) raczej sprzęt z "kopem".
Myślałem nad Jamo S 708 jako fronty, gdyż słyszałem te kolumny i wg mnie są rewelacyjne, grają naprawdę głośno, a jak postawi się je
w kącie pomieszczenia to bas, aż przytłacza w dosłownym znaczeniu tego słowa, średnie i wysokie pasmo jest również bardzo
zadowalające, jedyną wadą tych kolumn jest ich kolor, ponieważ są dostępne tylko w jednym kolorze: silver antracit w najgorszym
wypadku pójdą pod pędzel icon_smile.gif

Parametry Jamo S708
* Moc: RMS / MAX : 200W / 300W
* Impedancja: 6 Ohms
* Skuteczność: 92 dB
* Pasmo przenoszenia: 35 –, 20.000 Hz
Parametry techniczne:
* System 3-drożny bass-reflex

Głośniki:
* 1 niskotonowy 254 mm
* 2 średniotonowe 165 mm
* 1 wysokotonowy 25mm
Ogólne:
* Wymiary: 970x215x369 mm
* Pojemność: 77 litry
* Waga: 21.2 Kg

No i przede wszystkim cena jest dość atrakcyjne (przynajmniej tak mi sie wydaje): ~900zł za parę, lecz dość trudne do znalezienia.

Znalazłem również taki zestaw 5.1:
LINK
Czy to niebywała okazja czy też błąd jakiś? Bo po podliczeniu wszystkiego oddzielnie wychodzi dobrze ponad 5k i to po najniższych cenach.

Z góry dzięki za pomoc
Pozdrawiam Wafel117
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pewno ten zestaw jest niezły.Nie pozostaje nic innego jak napisać maila do sklepu.Czy to cena za zestaw czy tylko za kolumny frontowe .W tytule wymienione są tylko fronty ,dalej jest opis kompletu.Kto pyta nie błądzi. icon_biggrin.gif Sklepy internetowe stosują różne sztuczki ,Jeśli ci się podoba brzmienie Jamo to brać kolumny tej firmy ,nie ma co dumać.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak też uczyniłem i gość ze sklepu napisał że błąd jest w opisie, a cena dotyczy tego zestawu z sub'em 200.
Myślałem również nad jbl'em ale słyszałem całą serię ES i raczej nie wywarły na mnie jakiegoś extra wrażenia jeśli chodzi o
KD to jbl jest przereklamowany, bo w CA to mistrzostwo icon_biggrin.gif I myślę że w tej cenie to kupię coś lepszego icon_smile.gif
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...